Агрокомпанія: 8500 га та рибоводний комплекс у Полтавській обл.

Продається агрокомпанія, в обробці у якої 8500 га чорнозему, бонітет 80+, у Полтавській області, все у приватній власності.

Це рибоводний комплекс, близько половини його використовується для вирощування риби і половина обробляється (деякі озера загинули, тому на їхньому місці засівається кукурудза, соєві боби та соняшник). Озера використовувалися близько 50 років, і в результаті ґрунт багатий на органічні відкладення, тому добрива не використовуються.

Це найкраща якість землі в Україні. Всі поля рівні, близько 100 га кожне, і розташовані в одному місці поруч один з одним.

Господарство знаходиться біля річки Дніпро, озера з'єднані між собою водорегульованими каналами з насосними станціями, що дозволяє регулювати вологість ґрунту, залитого водою з річки, і рівень води в озерах регулюється в міру необхідності. Легко можна організувати полив посівних площ, що виключає ризики будь-яких посух та гарантує відмінні врожаї незалежно від зовнішніх умов.

У господарстві також є система гребель (вони належать державі та знаходяться у довгостроковій оренді) та каналів, фермерська база зі сховищами, адміністративні будівлі, склад на 15000 т, дві зерносушарки, що працюють на сухому паливі.

Врожайність:

  • соняшник 3 т/га
  • кукурудза 8-10 т/га
  • пшениця 6 т/га
  • соєві боби 3,5 т/га

Цього року із 900 га пшениці зібрали по 5,1 т/га, 2-3 клас.

Це найкраще та найбільше рибоводне господарство в Україні з радянських часів.

Контакти:

тел.: 067 860 55 11 Олександр

email: oberigrielti@gmail.com

Цена: 15 000 000 $

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus