Все моє життя пов'язане з електронікою
Інженер-електрик ТОВ «Захід-Агро»
Андрій Жарський
 Андрій Жарський, Інженер-електрик ТОВ «Захід-Агро»
«Все моє життя пов'язане з електрикою й електронікою. Ще зі шкільних років почалася ця взаємна любов! Починаючи десь із 5-6 класу, я весь час ходив на радіотехнічний гурток, на виставки їздив. Мене це дуже захоплювало. Та що там — у бібліотеці не було такої книжки про радіотехніку, яку б я не прочитав і не взяв щось для себе. Ще й друзів долучав і доволі успішно. Разом ми збирали підсилювачі, пульти різні, бо ще й музикою займалися. А колись навіть «прославились» на все село, бо змайстрували передавача, такого потужного, що він навіть сигнал телевізора заглушив. Служба в армії теж не обійшлася без електроніки. Потрапив у війська зв'язку. Служив під Москвою, це був справжній центр космічного зв'язку. Частина хоч і невеличка, але досить профільна. Прочитані книги та служба в армії найбільше дали мені для професії. І хоч вищої освіти не маю, закінчив тільки училище, але досвід показав, що саме в галузі електрики, електроніки можу потягатися й з тими, у кого по дві вищі освіти за плечима. У дитинстві мріяв стати льотчиком, або радіотехніком, тож можна сказати, що моя мрія збулася, адже я все життя працюю в улюбленій галузі».
 Андрій Жарський, Інженер-електрик ТОВ «Захід-Агро»
«Про МХП чув лише по телевізору, що це велика успішна компанія. Тоді й не думав, що підприємство, на якому я працював на той час, увійде до складу цього агрохолдингу. Я вам скажу — різниця відчутна. Все поступово змінювалося — більше ставало дисципліни, зростала зарплата. Ось працюю тут вже шостий рік і маю заробіток на такому рівні, що, скажімо, не доводиться за кордон їхати і шукати чогось іншого. Я і синові своєму, і зятеві кажу, щоб приходили і працювали. При бажанні тут за кілька років можна стати відмінним спеціалістом, якого цінуватимуть в МХП чи на будь-якому іншому підприємстві».
 Андрій Жарський, Інженер-електрик ТОВ «Захід-Агро»
«Робочий день починається з 8 години. Приходжу вранці й відразу перевіряю пошту, можливо потрібно щось комусь відправити чи отримати, роблю необхідні дзвінки, а далі селекторна нарада й тоді вже керівник розподіляє завдання. В основному займаюся ремонтом сільськогосподарської техніки. Доводиться працювати з будь-яким видом — і вантажівки, і трактори, і комбайни. Звичайно це не просто, адже спочатку треба розібратися й вивчити електросистеми різних марок техніки, яку ми використовуємо на підприємстві. Адже якщо, приміром, трактори Massey Ferguson я знаю досить добре, то з маркою John Deere важче, бо сама техніка набагато складніша. Але це досвід, який я здобуваю щодня. На сьогодні вже десь 80% іноземних брендів техніки із наявної у нас, я освоїв. Працюємо далі».
 Андрій Жарський, Інженер-електрик ТОВ «Захід-Агро»
«Колектив у нас нормальний, люди завжди готові один другому допомогти, підказати чи порадити. Тим паче бувають ситуації, що й позаурочний час треба виконати якусь роботу, чи у вихідний, чи навіть уночі. Адже техніка ламається незалежно від періоду доби, а робота має бути виконана вчасно. Для цього у нас є інженери, слюсарі, токар, зварювальник, вулканізатор тощо. Спілкуємось і поза роботою, буває разом і до сауни ходимо чи на пиво у вихідний. Але навіть під час відпочинку усі розмови зводяться до роботи».
 Андрій Жарський, Інженер-електрик ТОВ «Захід-Агро»
«Збираюся й надалі працювати в МХП. Тут вже маєш якийсь статус, повагу, досвід. Та й взагалі скільки зусиль вкладено, тож хочеться лише продовжувати, вдосконалюватися й ще більше освоювати нову техніку. Щоправда це було б значно легше робити, якби були схеми по електроніці на іноземну техніку, а ще оперативніше надходили запчастини. Це значно б спростило нашу працю».
 Андрій Жарський, Інженер-електрик ТОВ «Захід-Агро»
«Маю хорошу родину, з дружиною вже тридцять років разом. Сини й дочка також одружені, вже займаються своїми сім'ями. А я мрію про онуків, хочу розширити житло, добудувати трохи, бо ж місця малувато. Відпочиваю переважно вдома, люблю гостей. А ще на клавішних граю із задоволенням. Ось скоро День села буде у Черемошні, то треба взяти участь».
 Андрій Жарський, Інженер-електрик ТОВ «Захід-Агро»
«Дуже важливо цінувати професіоналів, особливо серед молоді. Ось у нас на модулі електриком працює молодий хлопчина Назар. Ще Микола є. Вони дуже здібні, тож треба їм давати поштовх для розвитку і намагатися утримувати людей з таким потенціалом, заохочувати їх, щоб не хотілося їхати до Польщі чи ще кудись. Це надзвичайно цінно для підприємства виховати й зберегти таких спеціалістів».