Жоден день на роботі не проходить без жартів

Провідний інженер сервісного центру НВФ Урожай
Іван Квітка

 Іван Квітка, провідний інженер сервісного центру НВФ Урожай
«Мене завжди тягнуло до автомобілів і техніки. Найяскравіший спогад з дитинства — купівля спортивного велосипеда. На той час у друзів вже були велосипеди і вони давали на них покататися, але мені хотілося свій. Багато емоцій було і тоді, коли вперше батько взяв мене, шестирічного хлопчика, в кабіну трактора John Deere. Коли підріс, почав цікавитися автомобілями, пробував ремонтувати велосипед і мотоцикл. Якщо щось не виходило, йшов до дорослих за порадою. У 9 класі вже чітко знав, на кого піду вчитися. Батьки мій вибір підтримали і так я поступив до Шевченківського коледжу на техніка-механіка. Вчитися мені подобалося, особливо добре давалися технічні предмети. Після закінчення навчання перевівся в Черкаський державний технологічний університет на 3-й курс, де здобув освіту інженера машинобудування».
 Іван Квітка, провідний інженер сервісного центру НВФ Урожай
«Під час навчання пробував себе на різних роботах, навіть на тих, які не відносились до моєї майбутньої професії. По закінченню вузу дізнався, що є вакантне місце тракториста в філії «Дружби». З огляду на рівень зарплат у місті і селі, а також відсутність власного житла прийняв рішення повертатися додому. Пам'ятаю свій перший робочий день. Сказали, що буду працювати на тракторі МТЗ. Забрав його з боксу, перегнав у бригаду і тут виявляється, що є поломка. А я тільки закінчив університет і ще не зрозумів, що потрібно робити. У підсумку на ремонт пішов тиждень, а може і більше».
 Іван Квітка, провідний інженер сервісного центру НВФ Урожай
«На посаді сервісного інженера в компанії «Урожай» перший робочий день майже не запам'ятався. Я вже був знайомий з колективом (приганяв до них на обслуговування трактор Fendt) і мав за плечима досвід. Наш відділ займається ремонтом і обслуговуванням техніки. Доводиться їздити по філіям, якщо там виникають проблеми в роботі тракторів. Хоч графік і нестабільний (при потребі виїжджаємо у вихідні), але мені так цікавіше працювати, бо немає рутини. Та й такий колектив як наш, напевно, ще пошукати треба. З хлопцями не засумуєш: жоден день не проходить без жартів. Завдяки хорошій атмосфері і на роботу хочеться ходити».
 Іван Квітка, провідний інженер сервісного центру НВФ Урожай
«Курйозні випадки на роботі виникають часто. Наприклад, займаюся ремонтом трактора Fendt. Начебто розумію, що за чим складати, але одну якусь деталь не поставив і все — доводиться розбирати назад. Є й такі випадки, коли відремонтував трактор, а він все одно не працює і розумієш, що проблема була в іншому. Тобто в моїй роботі постійно потрібно вчитися і спочатку думати головою, а вже потім приступати до виконання завдання. Якщо робити не думаючи, то можна багато зайвих запчастин використати, а коштують вони недешево».
 Іван Квітка, провідний інженер сервісного центру НВФ Урожай
«Якби переді мною стояв вибір, на якому з тракторів я хочу працювати, то вибрав John Deere. Вважаю, що він найнадійніший. А от на комбайнах ніколи не їздив, бо не має відповідної категорії. У вільний час люблю возитися з автомобілем. Раз на тиждень обов'язково їжджу в село до батьків. Вони також працюють у нашій агрофірмі. Батько трактористом, а мама інженером з охорони праці».
 Іван Квітка, провідний інженер сервісного центру НВФ Урожай
«На даний момент головна ціль — купівля квартири. Чи боюся я чого в житті? Напевно, стоматологів. Останні півроку ніяк не запишуся на прийом. Хоча, насправді, боятися треба втратити когось із рідних, а все інше дрібниці».