«Агро — це та галузь, яка буде актуальною завжди»

Наталія Іволга, провідний фахівець з аналізу та обробки даних НВФ «Урожай»

Наталія Іволга, провідний фахівець з аналізу та обробки даних НВФ «Урожай»
«Багато років я жила і працювала у Дніпрі, а близько чотирьох років тому, за сімейними обставинами, нам довелося переїхати до Черкас. Мене запросили працювати в НВФ «Урожай» на позицію начальника відділу аналітики. Потім змінилась структура підприємства, дещо змінився підхід до роботи. Як такого відділу аналітики у нас тепер немає, але функціонал та потреба в аналітичній роботі залишилась. У мої обов'язки входить все, що пов'язане з аналізом роботи підприємства з фінансової точки зору, пошук «вузьких місць» — резерву для економії та ефективної роботи підприємства. Аналітика — це цифри, порівняння, прогнози, уміння бачити й розуміти, який результат очікуєш наприкінці виробничого циклу. Зниження витратної частини не повинно заважати та шкодити основному виробництву. Все потребує балансу. У нас довгий виробничий цикл, на нього впливає багато факторів. Постійно доводиться змінюватись нашим виробничникам, і нам, відповідно, треба працювати на випередження».
Наталія Іволга, провідний фахівець з аналізу та обробки даних НВФ «Урожай»
«В сфері аналітики можна постійно розвиватись, адже всі навички додаються з досвідом роботи, інколи ти відчуваєш «на нюх», що тут підступ, тільки глянувши на цифри. Треба бути завжди попереду часу, бо з часом з'являється щось нове — програмні продукти, нова додаткова діяльність, нові технології, тощо. З цифрами можна працювати у будь-якій галузі, головне — вміти побачити у великих масивах даних те, що шукаєш. Наприклад, я не навчалася в аграрному виші, закінчила Дніпропетровську національну гірничу академію України, моя освіта абсолютно не пов'язана з сільським господарством. Але зараз я із задоволенням працюю саме в цій галузі. Перемкнутися на агросферу було непросто, але спільно з колективом змогла все зрозуміти і стати корисною для підприємства. На даний час я працюю з усіма відділами підприємства. Ми дуже потужна та справжня команда».
Наталія Іволга, провідний фахівець з аналізу та обробки даних НВФ «Урожай»
«Наше підприємство знає, як мотивувати своїх працівників на нові досягнення. Особисто я, завдяки МХП, пройшла багато навчальних програм, побувала на багатьох як професійних тренінгах, так і на заняттях для особистісного зростання. Такого вкладу в мене ніхто не робив, я надзвичайно вдячна за це компанії. Для працівників підприємства неодноразово були організовані корпоративні поїздки за кордон та в межах України, охочим оплачують відвідування спортклубу, проводяться різні заходи. Все це ще раз підтверджує мою думку, що в агросекторі є і завжди будуть успішні, перспективні підприємства з великими можливостями».
Наталія Іволга, провідний фахівець з аналізу та обробки даних НВФ «Урожай»
«Ми з чоловіком виховуємо двох доньок. Молодша навчається у школі, а старша навчається у двох аграрних вишах — НУБіП в Києві та у Словацькій національній сільгоспакадемії. В українському закладі у неї спеціальність аграрний менеджмент, а за кордоном — зовнішньоекономічна торгівля. Я задоволена, що донька здобуває аграрну освіту, вважаю, що агро — це та галузь, яка буде актуальною завжди. Я як фінансист, економіст, аналітик розумію, де заробляють гроші, і агропідприємства — це саме такі місця».
Наталія Іволга, провідний фахівець з аналізу та обробки даних НВФ «Урожай»
«Свій вільний час я присвячую туризму. Я завжди була закохана в туризм і подорожі в будь-якому прояві. Знаходила час та можливість сплавлятися по річках Карпат і Карелії, поплавати у полтавській Ворсклі на байдарках, пробігтися по горах Криму, Карпат, Туреччини, з'їздити в Європу на автомобілі. На даний час я розвиваюсь в напрямку водного туризму. Цього року планую захистити проходження річок 1-3 категорій складності, для можливості ходити на більш складні річки, які є в Грузії, Норвегії, Туреччині, Швеції та інших країн. Поки мій досвід не дозволяє мені бути на складних річках. Всі походи такої складності затверджуються через Федерацію спортивного туризму України, вона ж приймає захист проходження маршруту туристом та призначає категорію. До цього потрібно грамотно і зважено підходити, адже такий туризм — це спорт з величезними ризиками для життя. Без досвіду й реєстрації сплавлятись по складних річках дуже небезпечно, тому до навчання та зміцнення своїх навичок ставлюсь відповідально».
Наталія Іволга, провідний фахівець з аналізу та обробки даних НВФ «Урожай»
«Ну і наприкінці моєї розповіді хочу побажати агрохолдингу МХП та окремо підприємству, яке для мене стало рідним, НВФ «Урожай» нових найкращих досягнень по всіх показниках у поточному 2021 році та наступних роках. Ну а ми, працівники підприємства, частинка цього результату, тому будемо докладати максимальних зусиль, щоб це реалізувати».