«Важливо тримати під контролем увесь процес»

Музиченко Євген, начальник комерційного відділу НВФ «Урожай»

Музиченко Євген, начальник комерційного відділу НВФ «Урожай»
«Я родом з міста Решетилівка що на Полтавщині, навчався на інженера у Полтавському національному технічному університеті, але так склалося, що інженером вдалося попрацювати тільки тут, в МХП. Сьогодні про свій вибір спеціальності зовсім не шкодую. Університет дає великий досвід, який можна використовувати у житті. Це не обов'язково саме фах, професія, адже не всі працюють за спеціальністю. Це більше про розуміння, про світогляд, про вміння реалізувати себе».
Музиченко Євген, начальник комерційного відділу НВФ «Урожай»
«У МХП я потрапив 3 роки тому. Як тільки з'явився шанс тут попрацювати, я його використав. Моя попередня робота частково була пов'язана з аграрним напрямом — займався продажем мастильних матеріалів та запчастин для сільгосптехніки понад 12 років. Відповідно, про МХП я знав не просто з чиїхось слів, а розумів, що це за компанія і рішення працювати тут було свідомим та зваженим. Розпочав свою кар'єру в «Урожаї» інженером, займався формуванням потреби закупівлі запасних частин і організацією цього процесу на підприємстві. Згодом став начальником відділу матеріально-технічного забезпечення. Тепер цей відділ об'єднаний з логістичним, а на їх базі сформований комерційний відділ, де я і працюю керівником».
Музиченко Євген, начальник комерційного відділу НВФ «Урожай»
«Зараз займаюся закупками на підприємстві, транспортною та складською логістикою. Зокрема, пошуком потрібних послуг, сировини та товарів, орендою комбайнів, автомобілів для перевезення, організацією перевезень та зберігання зерна, його розміщення на складах та багато іншого. За час моєї роботи більшість цих процесів довелось систематизувати та автоматизувати. Логістика — це досить складно, особливо в сезон збору врожаю, коли поруч з щоденними потребами підприємства виникають пікові навантаження. Тому в цей час, разом з власною технікою підприємства доводиться використовувати значну кількість найманої техніки. Важливо тримати під контролем увесь процес. Орендувати, розробити маршрут, проконтролювати виконання цього маршруту, звіритися з контрагентами щодо кілометражів та гектарів, перевірити відповідність результату, провести розрахунки за всі послуги — це все контролює наш відділ».
Музиченко Євген, начальник комерційного відділу НВФ «Урожай»
«У відділі, який я очолюю, працює 7 спеціалістів. Здебільшого, це молоді люди. Усі мають свої напрямки роботи — організація процесу закупівлі для потреб підприємства, у тому числі й забезпечення усім необхідним тваринницького напрямку, транспортна та складська логістика, послуги оренди різноманітної техніки, планування виробництва рідких добрив та забезпечення їх виробництва. Реорганізація і створення комерційного відділу була складним і відповідальним процесом. Такий поділ дає змогу впоратися з усіма обов'язками відділу, встигнути все зробити вчасно, адже від цього залежить щоденна стабільна робота підприємства. Зараз усе активно діджиталізується, наш колектив повністю залучений у цей процес. Ми не маємо жодних проблем чи дискомфорту від переходу на нову організацію робочих процесів».
Музиченко Євген, начальник комерційного відділу НВФ «Урожай»
«Наша робота, так би мовити, інфраструктурна. Ми тісно пов'язані з усіма іншими відділами. Наприклад, коли в агрономів активний сезон, тоді і в нас гаряче; коли в них трохи спадає активність, то, відповідно, спадає й у нас. Керуючи комерційним відділом я чітко розумію потреби всіх напрямків роботи підприємства на майбутній період, і це бачення є основним в моїй роботі. Звісно, це було найважче досягти, але в співпраці з керівниками відділів і ключовими спеціалістами підприємства нам це вдалося. Саме тому, що усі ми робимо одну спільну справу».
Музиченко Євген, начальник комерційного відділу НВФ «Урожай»
«Найважчим для мене особисто, мабуть, був перший рік роботи в компанії. Хотілося максимально швидко зрозуміти всі процеси, осягнути їх. Було доволі складно, проте я зовсім не шкодую, що пройшов цей шлях».
Музиченко Євген, начальник комерційного відділу НВФ «Урожай»
«Поза роботою маю хобі — полювання. Це моє захоплення, мабуть, уже понад 10 років. Для мене це один із способів побути на природі, такий активний відпочинок. Коли не працюю, також проводжу час із сім'єю. Сім'я переїхала зі мною. Дружина також працює на нашому підприємстві, диспетчером. Зараз головна моя мрія, щоб у родині був добробут, щоб у батьків було все гаразд. Не мрію полетіти в космос чи щось таке, у мене прості мрії, які можна побачити й відчути».