Вчора, 09:00 Україна

BTU та МХП підписали меморандум про стратегічне партнерство

20 грудня BTU та МХП підписали меморандум, щоб об'єднати зусилля за напрямками оздоровлення ґрунтів, рослинництва, птахівництва та переробки побічної продукції. Про це повідомили в пресслужбі BTU.

Підписуйтесь на наш Telegram: все про внутрішнє життя агрохолдингів

Спільно компанії будуть працювати над: 

  • Науково-дослідними проєктами — порівняння технологій на основі препаратів BTU з класичною хімічною технологією у межах екологічного поля та стаціонарного досліду. Компанії створюватимуть наукові розробки для вдосконалення біотехнологічних рішень.
  • Інтеграцією біопрепаратів — впровадження біотехнологічних рішень для оздоровлення ґрунту, покращення живлення рослин, стимуляція їх росту і розвитку та підвищення стійкості до стресових факторів. Передбачається часткова заміна хімічних засобів захисту рослин, оцінка ефективності біопрепаратів у реальних польових умовах.
  • Переробкою побічної продукції — насичення компостів корисними мікроорганізмами, перетворення залишків від виробництва біогазу на органічні добрива для сільського господарства.

«Сьогодні важливий день! Адже, підписавши меморандум з МХП, ми чітко зафіксували й розширили напрямки спільної роботи на шляху до масштабування інтеграції систем біологічного захисту та живлення рослин з метою досягнення цілей сталого розвитку, покращення здоров’я ґрунтів, економії добрив, підвищення продуктивності культур. Приємно, що великі аграрні компанії країни активно готуються до євроінтеграції — шукають альтернативу забороненим хімічним ЗЗР, працюють над секвестрацією вуглецю в ґрунті та загалом над оздоровленням ґрунтів. Впевнений, що тільки обʼєднуючись, ми зможемо напрацювати ефективні рішення та досягти високих результатів», — сказав Владислав Болоховський, генеральний директор компанії BTU.

Також BTU та МХП планують сумісну діяльність в комерційному, екологічному, навчально-просвітницькому, маркетинговому та соціальному напрямках.

«У нас з BTU спільні цінності. МХП системно впроваджує заходи, спрямовані на збереження якості ґрунтів, декарбонізацію виробничого процесу, а також постійно працює над удосконаленням системи відновлювання ґрунтів. Наші інновації дозволяють не лише зберігати природну родючість ґрунтів, а й покращувати її, мінімізуючи негативний вплив на екосистему. Впевнені, що цей меморандум покращить нашу взаємодію з компанією BTU на шляху до спільної мети — забезпечити ефективне агровиробництво і зберегти нашу планету для майбутніх поколінь», — зазначив Сергій Доброгорський, заступник головного виконавчого директора з агробізнесу МХП.

Читайте також: Підвищення температури не уникнути: як кліматичні зміни позначаються на українських землях і що робити аграріям

Євгенія Тулаїнова, Latifundist.com, 2024 р.