На Черкащині будують свинокомплекс на 30 тис. голів
«Агрофірма Корсунь» (група «Панда») будує свинокомплекс в Черкаській області. Про це розповів співвласник компанії Михайло Савченко під час «Агротуру: Переробка на ходу».
Підписуйтесь на наш YouTube: топи агрохолдингів без краваток
Свинокомплекс розрахований на 30-34 тис. свиней.
Наразі триває реконструкція старого приміщення, де були нетелі — там і буде свинокомплекс. Перший етап — 950 свиноматок, плановий вихід — 36 поросят на одну.
Уже в жовтні цього року планують завезти перших свиноматок. Загальна інвестиція — мінімум €12 млн. Будівництво фінансують власним коштом, обладнання — повністю кредитує Райффайзен Банк Україна.
Крім того, у березні минулого року компанія стартувала з будівництвом власного овочесховища на 12 тис. т. Уже в листопаді частина сховища працювала — зберігали цибулю та моркву. Це дало змогу торгувати овочами до самого червня 2025 р, тепер ціль — торгівля цілий рік.
Партнер проєкту: Райффайзен Банк Україна.
Читайте також: Агроплюс 2006 збудував елеватор для комбікормового цеху
Євгенія Тулаїнова, Latifundist.com, 2025 р.