Вчора, 11:06 Світ

Китай знайшов нового постачальника кукурудзи — першу партію відправлять в середині серпня

Експортер ACA відправить 24,7 тис. т аргентинської кукурудзи до Китаю з одного зі своїх терміналів у портовій зоні Кекен. Очікується, що судно CANADA EXPRESS вирушить до азійської країни 15 серпня, згідно з даними місцевого морського агентства NABSA, пише Reuters.

Підписуйтесь на наш Telegram: все про внутрішнє життя агрохолдингів

Це може стати першим постачанням аргентинської кукурудзи до Китаю після того, як Пекін у 2023 році дозволив імпорт зернової культури з південноамериканської країни. Аргентина є третім найбільшим експортером кукурудзи у світі.

Портова зона Кекен, звідки буде відправлено вантаж кукурудзи, розташована на південному сході провінції Буенос-Айрес, на узбережжі південної частини Атлантичного океану.

Минулого року Аргентина експортувала загалом 35 млн т кукурудзи, з яких найбільшим покупцем був В'єтнам — 19,4% цього обсягу, згідно з даними аргентинського уряду.

Читайте також: Китай вперше з 2019 року купив партію соєвого шроту з Аргентини

Євгенія Ткаченко, Latifundist.com, 2025 р.