Сьогодні, 15:03 Україна

Кернел може отримати від ЄБРР $45 млн кредиту на будівництво сонячних електростанцій

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) розглядає можливість надання $45 млн кредиту агрохолдингу «Кернел» на розвиток проєктів відновлюваної енергетики. Про це повідомила пресслужба компанії.

Кошти планують спрямувати на будівництво сонячних електростанцій, а також інші проєкти у сфері вітрової та сонячної генерації. 

На уточнення Latifundist.com у пресслужбі «Кернела» повідомили, що йдеться про фінансування СЕС не у Чернівецькій області, про будівництво якої компанія заявляла раніше як про найбільшу на заході України. Мова про проєкт в іншому регіоні.

Кредитний проєкт наразі перебуває на розгляді ЄБРР. У компанії очікують позитивного рішення впродовж тижня.

Читайте також: Кернел впродовж 2 років інвестує $400 млн в енергетичні проєкти. В компанії це називають стратегічним рішенням

  • В жовтні 2025 року стало відомо, що «Кернел» збудує в Чернівецькій області сонячну електростанцію потужністю 250 МВт.

Євгенія Ткаченко, Костянтин ТкаченкоLatifundist.com, 2026 р.