Сьогодні, 16:09 Добрива

Експерт розповів про наслідки самостійного виготовлення КАС

Виготовляти КАС самостійно — неправильно, і якщо не дотримуватися технології виробництва, виходить неякісний продукт, який не містить розподілу між формами азоту, що потім впливає на розвиток рослини. Про це в інтервʼю Latifundist.com розповів засновник «УТК ХімАльянс» Віталій Попов.

Підписуйтесь на наш YouTube: топи агрохолдингів без краваток

Він зауважив, що є й недобросовісні компанії, які заміщають одну сировину іншою, продуктами, які наганяють густину.

До факту, що деякі агрохолдинги самі опановують промислове виробництво рідких добрив, Віталій Попов відноситься нормально за умови, якщо весь процес відбувається в реакторі під контролем технологів. Саме на технологах, автоматизації та якісній сировині сьогодні найбільше економлять виробники.

«У що це виллється? Коли не витримуються технічні умови, не відбувається хімічне заміщення компонентів, вони розділяються і випадають в осад. Задача технолога розрахувати формулу, щоб в реактор попала потрібна кількість сировини. Він же відповідає і за контроль якості на всіх етапах виробництва», — каже Попов.

Читайте також: Аграрії, які спробували працювати з КАС чи РКД — до гранульованих добрив вже не повертаються: Віталій Попов, УТК ХімАльянс

Євгенія Тулаїнова, Latifundist.com, 2024 р.