Сьогодні, 14:03 Світ

Louis Dreyfus повідомив про зниження річного прибутку на 28% через падіння цін на зерно

Louis Dreyfus Company (LDCу середу повідомила про зниження річного прибутку через стримане зростання цін на основні зернові культури минулого року, спричинене високими врожаями та зниженням попиту в Китаї, пише Reuters.

Підписуйтесь на наш YouTube: топи агрохолдингів без краваток

LDC, серед конкурентів якої ADM, Bunge та Cargill, у звітності про результати заявила, що її прибуток склав $1,88 млрд, що на 15% менше порівняно з 2023 роком. Чистий прибуток знизився на 28% до $726 млн.

Чистий обсяг продажів залишався стабільним на рівні $50,6 млрд, підтримуваний зростанням обсягів на 17%.

Зерновий та олійний бізнес компанії зафіксував зниження операційного прибутку після сильних результатів 2023 року. LDC зазначила у своєму річному звіті, що її діяльність у сфері кукурудзи та сої зазнала впливу низької волатильності ринку.

Як і її конкуренти, LDC також вказала на зменшення маржі переробки олійних культур у Китаї та США, при цьому американський ринок постраждав через невизначеність у політиці біопалива.

Світові ціни на кукурудзу, пшеницю та сою минулого року знизилися до найнижчого рівня з 2020 року через зростання пропозиції та ознаки уповільнення попиту з боку Китаю. Це стало зміною порівняно з високими цінами, що виникли після вторгнення росії в Україну у 2022 році.

LDC заявила, що її бізнес з кавою зафіксував зростання прибутку, підтримуваний збільшенням маржі та обсягів продажу на тлі погодних проблем із врожаями, тоді як прибутки цукрового підрозділу знизилисячерез меншу волатильність цін у порівнянні з попереднім роком.

LDC частково змінила фокус на кінцевого споживача в харчовому ланцюгу, щоб зменшити залежність від торгівлі сировинними товарами.

Минулого року компанія придбала бізнес із виробництва інгредієнтів у хімічного виробника BASF, запустила бренд соків і створила підрозділ для торгівлі бобовими культурами, включаючи квасолю, сочевицю та горох.

Компанія заявила, що різко збільшила капітальні витрати минулого року до $1 млрд порівняно з $636 млн у 2023 році.

Читайте також: ADM скорочує персонал і витрати через кризу на ринку зерна та загрозу торговельної війни

  • Cargill скоротить персонал у США та інших підрозділах на 5%.
  • В лютому Bunge повідомив про більше, ніж очікувалося, падіння квартального прибутку та попередив, що прибуток у 2025 році може досягти найнижчого рівня за шість років.

Євгенія Тулаїнова, Latifundist.com, 2025 р.