Вчора, 15:05 Зерно

АГРОТРЕЙД купуватиме зерно напряму у фермерів, програма охопить 6 елеваторів

З нового сезону Група «АГРОТРЕЙД» починає закупівлю зернових і олійних культур безпосередньо в місцевих аграріїв. Програма охоплює шість елеваторів на Харківщині, Полтавщині та Чернігівщині, йдеться у повідомленні пресслужби.

Підписуйтесь на наш Telegram: все про внутрішнє життя агрохолдингів 

«Ми поступово розширюємо наші експортні можливості та плануємо перехід на більші судна — 50–60 тис. т. Щоб зробити співпрацю з агровиробниками ще зручнішою, вдосконалюємо логістику та внутрішні процеси. Паралельно ведемо перемовини з банками щодо фінансування — аби забезпечити стабільні та вчасні розрахунки з нашими партнерами», — зазначає Андрій Бут, директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Групи АГРОТРЕЙД.

Зерно закуповуватимуть на елеваторах в Харківській області:

  • Близнюківський КХП,
  • Зачепилівське ХПП,
  • Коломацьке ХПП.

Полтавська область:

  • Гадяцький елеватор.

Чернігівська область:

  •  ДОЧ-ХЛІБ
  •  Чернігівський елеватор

Компанія закуповуватиме пшеницю 2, 3, 4 класу нового врожаю, кукурудзу, сою (ГМО / не ГМО). Також закуповуватимуть в порт — під прямий експорт.

Читайте також: Агрохолдинги, які заходять у трейдинг, забиратимуть шматок ринку в дрібних гравців. Звичайний трейдер не зможе з ними конкурувати — думка

Євгенія Тулаїнова, Latifundist.com, 2025 р.