Сьогодні, 18:00 Елеватори

НІБУЛОН почав приймати зерно нового врожаю на елеваторах

«НІБУЛОН» розпочав приймання зерна нового врожаю. Першим на Перевантажувальний зерновий термінал у Миколаєві надійшов ячмінь, зібраний на полях Миколаївської області. Про це повідомила пресслужба компанії.

Згодом зерно нового врожаю також почало надходити до філій «Новоодеська» та «Бессарабська» з інших регіонів України.

За інформацією компанії, перші партії ячменю демонструють хороші якісні показники. Зокрема, середня насипна щільність зерна становить 660 г/л.

У «НІБУЛОНі» зазначають, що завчасно підготувалися до старту сезону. Компанія надає аграріям комплекс послуг, який включає приймання, доробку, зберігання, транспортування та продаж зерна.

Читати більше: На півдні стартували жнива. Розпитуємо найбільші агрохолдинги Одещини про ячмінь, пшеницю, погоду і ціни

Євгенія Ткаченко, Latifundist.com, 2026 р.