Команда

Костянтин Ткаченко — головний редактор сайту Latifundist.com. В суспільно-політичній, діловій та аграрній журналістиці 13 років, з них останні шість — очолюю сайт.

Закінчив Київський національний економічний університет, юридичний факультет. На третьому курсі життя занесло в журналістику, з того часу нерозлучний з медіа. Чи допомагає юридична освіта в роботі? Авжеж, з усіх сил борюсь з канцеляризмами і казенним стилем.

Пробую себе в ролі ведучого на ютуб-каналі Latifundist. Переконаний, що медіа має розкривати внутрішню кухню ринку, говорити з ним однією мовою, а не бути цвинтарем для прес-релізів.

E-mail tkachenko@latifundistmedia.com

Софія Ярошенко — заступниця головного редактора сайту Latifundist.com. Пишу про агробізнес з 2012 року.

Закінчила Київський національний університет культури та мистецтв за фахом переклад. Після закінчення навчання, пʼять років працювала в одному з найбільших українських агрохолдингів, де й закохалася в агро.

Зараз із захопленням прагну відкривати й поширювати інформацію про нові аграрні світи. А також писати про розквіт і розбудову українського АПК. Адже це саме те, що чекає нас у найближчому майбутньому.

E-mail yaroshenko@latifundistmedia.com

Наталія Кисельова — редактор сайту Latifundist.com. У серпні 2015 року змінила роботу у галузі освіти на роботу в найбільшому аграрному медіа.

Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, факультет романо-германських мов. Дослухавшись до поради одного з викладачів, що «наука — то діло неблагодарне», вирішила спробувати себе у якості викладача англійської мови, але за щасливим збігом обставин потрапила в агро і упевнилась, що то любов. Навіть власні грядки набули нового сенсу!

З 2017 р. опікуюсь англомовною версією та ще декількома розділами сайту.

E-mail kyselova@latifundistmedia.com

Наталія Родак — журналістка сайту Latifundist.com. В журналістиці працюю більше 10 років, з яких останні чотири — пишу про агробізнес.

Закінчила Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля по спеціальності журналістика. Працювала в інтернет-виданні Луганська. Після окупації міста переїхала до Києва.

В журналістиці дотримуюся правила: ставитися з повагою до своїх джерел інформації та колег, з якими працюєш.

Захоплююсь українською етнографією. Колекціоную книги-фотоальбоми міст і сіл України. Вже чимало їх відвідала з командою Latifundist.

E-mail rodak@latifundistmedia.com

Євгенія Тулаїнова — редактор стрічки новин.

В журналістиці — 5 років. Освіту здобувала в Харківській державній академії культури, факультет культурології. Працювати в медіа починала на радіо в Бахмуті — ведучою та журналісткою.

Аграрна журналістика для мене почалася з сайту Elevatorist.com. Це було щось абсолютно нове і невідоме. Але зрештою це стало частиною мого життя і тепер в кожній подорожі я шукаю очима і серцем елеватори. З 2023 року опікуюся царством новин Latifundist.com.

E-mail tulainova@latifundistmedia.com