Крамар

Виробництво натуральних комбікормів і БМВД для свійської худоби
81

«Крамар» — бренд групи компаній «Крамар», виробника натуральних комбікормів і БМВД для свійської худоби: птахів, свиней, кроликів.

Профіль Facebook

Профіль YouTube

Продукція

Асортимент продукції сертифікована та складається з 29 видів і підвидів комбікормів, 19 білково-мінерально-вітамінних домішок і 2 види кормосумішей. Вигодовування підходить з першого дня життя для бройлерів, перепелів, індиків, курей-несучок, гусей та качок, свиней, великої рогатої худоби, кролів. Зокрема, це:

  • корм для домашньої птиці: у його склад входить поживний комплекс для будь-якого виду птиці: курей, качок і гусей, бройлерів, несучок, перепелів і індиків. Рецептура індивідуальна для кожного виду птиці. Корм наповнений різними злаковими основами з вітамінами і натуральними домішками, які позитивно впливають на продуктивність і здатність нести яйця, а також прискорюють ріст м’ясистості птиці для подальшої її продажі.
  • корм для свиней: сприяє тому, щоб здорова худоба росла набагато швидше. 
  • корм для ВРХ (великої рогатої худоби) — це недорогий, але якісний продукт, який сприяє зміцненню молодняку рогатої худоби, до того ж забезпечує їм повноцінний здоровий розвиток, швидкий набір ваги і ріст в цілому.
  • корм для кролів: його можна поділити на кілька видів комбінованого корму, який або вміщує в собі трав’яне борошно, або ні. Це відмінний вибір для тих фермерів, які приймають рішення вирощувати кролів на м’ясо з мінімальними при цьому витратами.
  • корм для риб: цей варіант підійде тим, хто займається розведенням риби в промислових водоймах господарств. Купити комбікорм для риб можна декількох видів.
  • корм для равликів — це унікальний комбікорм, який використовують для того, щоб відгодувати равлика на всіх етапах росту і розвитку. Завдяки йому равлик отримує належну кількість життєво-важливих вітамінів і мінералів.

Комбікорми «Крамар» виготовляються із сировини вітчизняного походження та проходять ретельний контроль перед тим, як потрапити на територію підприємства.

Компанія має сертифіковану продуктивно-технологічну лабораторію, яка дає можливість проводити постійне спостереження за якістю продукції на всіх етапах виробництва починаючи від прийому сировини від постачальників і закінчуючи випуском та транспортуванням готових комбікормів і БМВД.

Група компаній має власну мережу магазинів «Крамар», що складається з 38 магазинів розташованих на території Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Кіровоградської областей та близько 250 представництв по всій території України.  

«Крамар» має сучасний завод площею більше 4 га, де більшість виробничих процесів автоматизовані та інтегровані в єдину систему управління. На заводі діє 5 напрямів — виробництво кормбікорму, БМВД, преміксів та концентратів, паливних пелет та брикетів, круп.   

Контакти

https://www.kramar.ua/