Fendt

Сільськогосподарська техніка
5787

Fendt — бренд корпорації AGCO.

Марка Fendt здобула світову популярність завдяки інноваційним технологіям та найвищій якості свого обладнання – основним принципам підвищення продуктивності. Fendt вважається світовим лідером інновацій для сільськогосподарських машин у різних областях.

Fendt виробляє трактори широкого застосування потужністю від 65 до 360 к.с. У всіх моделях застосовані новітні технології, які дозволяють бути економічно ефективними у широкому діапазоні застосування та зберігати високу ціну, навіть за тривалої експлуатації.

Технологія Fendt Vario ® CVT (безступінчаста коробка передач), відома у всьому світі з 1995 року, удостоєна багатьох міжнародних нагород. Сьогодні більш ніж 100 000 тракторів Fendt Vario працюють у всьому світі з винятковою надійністю та ефективністю, підвищуючи продуктивність праці фермерів. Fendt також відомий своїми інноваціями переднього мосту, гальмівної системи, операційної системи, системи управління гідравлікою, валу відбору потужності.

Історія

Коли брати Фендт разом зі своїм батьком Йоганном Георгом в одній кузні почали виготовляти трактори, вони навіть не підозрювали про великі зміни, які тракторні технології мають пройти в цьому столітті. Напрямок був безперечно визначено з самого початку: нові технічні рішення, економічність і надійність повинні переконувати клієнтів. Так в 1930 р. виник перший європейський маленький трактор з 6 к.с., з навісним плугом і незалежною від ходового механізму косаркою.

Вперше маленькі та середні селянські господарства змогли собі дозволити замінити коня. Його ім'я було програмою: Фендт-Дізельрос. Фірма Xaver Fendt&Co. 1937 року 31 грудня було внесено до Реєстру торгових фірм у Кемптені.

У 1938 році був виготовлений 1000-й трактор «Дизельрос», типу F 18 з 16 к.с. З трактором Дизельрос F 22 в 1938 році Fendt представив, вже цілий ряд відмінностей тракторів 50-х років: двоциліндровий двигун, радіатор і коробка передач з чотирма швидкісними передачами.

У 1942 році обмеження на дизельне паливо та заборона застосування дизельних тракторів призвело до розвитку тракторів потужністю 25 к.с., з газогенератором, що працює на деревному паливі.

Після другої світової війни підприємство почало швидко зростати під керівництвом братів Херманн, Ксавер та Пауль Фендт.

У 1952 році був представлений Дизельрос F 12 L потужністю 12 к.с, який з 1953 року увійшов до масового серійного випуску. У 1953 році на ринку з'явилося самохідне шасі Fendt потужністю 12 к.с. з можливістю монтажу знарядь у чотирьох місцях. Він у 1959 році отримав найвище визнання DLG за геніальну систему «Einmann (одна людина)», де одна людина самостійно могла виконувати всі процеси. Favorit 1, Favorit 1, перспективний у формі та технічному устаткуванні, як наприклад двигун - 40 к.с. і багатошвидкісна ступінчаста коробка передач м'якого ходу, була зроблена в 1958 році.

1961 р. — був завершений 100.000-й Fendt, «Farmer 2» потужністю 30 к.с. Особливо успішно розвивалося самохідне шасі, механізована система від посіву до збирання, їх до сьогодні було продано 60 000 штук.

Новий сегмент ринку був відкритий у 1976 році, представлений великим трактором Favorit до 150 к.с.

У 1980 році Fendt пропонує на ринку трактор Farmer 300-ї серії, з технічним новаторським досягненням, як 40 км/год і прогумована кабіна, зробив важливий внесок у успіх на ринку останніх років.

«Хто краще бачить, може краще працювати»; за цим принципом у 1984 році Fendt виробив трактор 380 GTA — оригінальний трактор без капота двигуна. Його секрет — це геніальна концепція з двигуном, розташованим під підлогою кузова.

1985 р. — Fendt вперше ставати лідером на ринку в Німеччині. У 1987 році випускається серія 200 потужністю від 70 до 75 к.с. відрізняється високосучасними технологіями компактних тракторів. Цей трактор використовується як стандартний або спеціальний трактор у плодівництві та розведенні винограду.

1993 р. — Серія 800 — це перші великі трактори у світі з коробкою передач Turboshift (коробка передач з можливістю зміни передавального числа без розриву потоку потужності) з гідропневматичною амортизацією передньої осі та кабіни та швидкістю 50 км/год. Високопродуктивна машина: Favorit 824 з 230 к.с.

Favorit 500 серії С (95 до 140 к.с.) — представлений у 1994 році — інтегрує такі відмінні риси успіху як 50 км/год, амортизація та коробкою передач Turboshift у середньому класі; клієнти та широкі кола фахівців були захоплені.

Перспективний системний транспортний засіб Xylon (110 до 140 к.с.) виходить у 1995 році. Універсально застосовувана машина у сільському господарстві, догляді за ландшафтом та комунальному господарстві.

1996: Vario 926 з 260 к.с., перший у світі великий трактор з безступінчастою коробкою передач Vario від Fendt. Революція у виробництві коробок передач.

У 1997 році як провідна марка високих технологій і якості Fendt стає частиною концерну AGCO, що діє по всьому світу.