Олександр Соловей

Співзасновник, комерційний директор «Spike Brokers»
3169

Профіль Facebook

Освіта

  • 2007 р. — Національний університет біоресурсів та природокористування України (спеціальність — «Управління зовнішньоекономічною діяльністю»).

Кар'єра

  • Має більш як 17 років досвіду торгівлі та експертизи в зерновому бізнесі.

  • 2020 р. — разом із Андрієм Селепеєм та Ярославом Волковецьким заснував брокерську компанію Spikе Brokers, основна спеціалізація якої — торговий та фрахтовий брокеридж і супровід угод між продавцем та покупцем.

  • За три роки своєї діяльності Spikе Brokers стала лідером українського брокерського ринку та допомогла успішно реалізувати 1438 угод з продажу агропродукції 159 українських фермерів у 12 країн Європи.

  •  Спікер курсу Irontrade освітньої платформи «Культиварій»

Стиль життя

Хобі: плавання, спорт.

Цитати

«Spike Brokers пропонує українському фермеру краще фінансове та логістичне рішення в моменті запиту. Повний супровід договорів, індивідуальні рішення, вигідний трейд та фрахт — це те, що суттєво відрізняє нас на ринку України. Фокусування людей на бізнес-процесах, де в тебе є найбільша експертиза — запорука стратегічного розвитку Spike Brokers».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 8 січня 2024