Технотест Плюс

Комплексне оснащення зернових лабораторій
34

«Технотест Плюс»  компанія, що займається комплексним оснащенням зернових лабораторій, включаючи різноманітні прилади та обладнання яке використовується для визначення якості зерна з досвідом роботи більше 20 років на ринку України.

Генеральний директор — Скороход Антон Костянтинович.

Профіль Facebook

Профіль Instagram

Профіль YouTube

Продукція

«Технотест Плюс» постачає різноманітні прилади та обладнання, яке використовується для контролю якості зерна, та усі можливі допоміжні інструменти для зернових лабораторій: від меблів лабораторних, скла, сит лабораторних та витратних матеріалів до аналітичних пристроїв, вагів, вологомірів, приладів для визначення числа падіння, інфрачервоних експрес-аналізаторів якості зерна, ручних чи автоматичних пробовідбірників.

Одним з головних напрямів роботи «Технотест Плюс» є постачання та обслуговування інфрачервоних експрес-аналізаторів зерна. Компанія постачила понад 500 приладів на підприємства різноманітних напрямів — від фермерських лабораторій до елеваторів, комбікормових заводів, сюрвейерів та портів.

Компанія має контракти з постачань, обслуговування та ремонту аналізаторів зерна виробництва міжнародних компаній:

  • INFRACONT — лабораторні інфрачервоні експрес-аналізатори цільного зерна та борошна Sgrain та Xgrain, мають оцінку відповідності. Країна виробник: Угорщина.
  • FOCUSED PHOTONICS INC (FPI) — лабораторні інфрачервоні експрес-аналізатори цільного зерна та кормів серії SupNIR-2700. Країна виробник: Китай.
  • GRAINSENSE — доступні портативні експрес-аналізатори цільного зерна, які працюють від пальчикових батарейок. Країна виробник: Фінляндія.
  • SUPERTECH AGROLINE — вологоміри зерна Farmpoint, Farmpro, Superpoint, Superpro, C-PRO.  Вологоміри пелет та тирси — Biopoint. Система бездротової термометрії (термоштанги) для складів напольного типу СSS. Країна виробник: Данія.

Під власною торгівельною маркою TTEST компанія виготовляє:

  • пробовідбірники зерна копьєвидні алюмінієві GSS та із нержавійки SS від 1 до 4,5 м довжиною;
  • пробовідбірники щупи мішочні з нержавійки BSS;
  • термоштанги електронні DT-20 для виміру температури зерна в насипі;
  • сушильні шафи лабораторні для визначення вологи серії МО-106, MO-112, MO-212.

Разом із метрологом з 30-річним стажем Бойко Світланою «Технотест Плюс» заснував компанію «Украгротест». 

Географія експорту

Власна продукція: Європа, Азія, США, Латинська Америка, Африка.

Комплексне оснащення лабораторій, експрес-аналізатори якості: Республіка Молдова, Казахстан.