Олам Україна

Експорт зернових, рослинництво
16711

«Олам Україна» — «дочка» сінгапурської OLAM International,, яка є провідним постачальником какао-бобів та какао-продуктів, а також найбільшим експортером зерна та сухих молочних продуктів.

«Олам Україна» є членом Української аграрної конфедерації (УАК).

Згідно з аналітичною системою YouControl, засновник компанії — OLAM International (100%).

Розмір статутного капіталу — 14,85 млн грн.

Керівник — Андрій Борисович Кононенко.

OLAM International Ltd. має представництва у 65 країнах світу, 23 тис. співробітників та веде виробничу та експортно-імпортну діяльність у багатьох галузях, включаючи продаж горіхів, спецій, овочевих приправ, зерна, какао, кави, бавовни та рису. Зареєстрована на Сінгапурській фондовій біржі у 2005 році, 53,6% належать Temasek Holdings, 17,4% — Mitsubishi Corporation, 7% — Kewalram Chanrai Group, 6,3% — Olam Management.

Профіль бізнесу «Олам Україна»

«Олам Україна» експортує какао, молочні продукти, пшеницю, ячмінь, кукурудзу, горіхи та спеції.

Компанія експортує зерно в Африку, на Близький Схід, в Азію та переробляє фундук, арахіс та кешью з фабрик OLAM International у Туреччині, Індії, В'єтнамі та Аргентині.

Також компанія переробляє какао-порошок з Іспанії та Німеччини, какао-лікер — з Кот-д'Івуару та Гани та масло какао — з узбережжя Кот-д'Івуару та Нідерландів.

Olam International Ltd. в Україні належить один елеватор у Київській області потужністю одноразового зберігання 82,3 тис. т.

 Фінанси

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив кредит у розмірі $125 млн компанії Olam International Ltd. Кредит спрямований на забезпечення стабільного фінансування потреб в оборотному капіталі компанії у Грузії, Єгипті, Польщі, Туреччині та Україні.

«Олам Україна» у рейтингах

2013 р. — дев'яте місце у рейтингу найбільших експортерів зернових за підсумками 11 місяців 2012/13 МР.

Історія розвитку «Олам Україна»

2005 р. — заснування «Олам Україна».

2013 р. — «Олам Україна» стала членом УАК.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Пахомов Алексей
Руководитель зернового направления