Українська аграрна конфедерація

Громадська організація
4190

Створена у грудні 2002 року, сьогодні Українська аграрна конфедерація (УАК) об'єднує 100 колективних членів — галузеві професійні організації, компанії-лідери аграрного бізнесу, сільгоспвиробники, переробні підприємства, організації страхового та сервісного обслуговування АПК.

УАК представляє інтереси 50 тис. суб'єктів господарської діяльності, а це майже 1 млн працівників.

Партнери УАК:

Місія УАК — об'єднати професійні організації агропромислового комплексу, сільгоспвиробників, виробників продуктів харчування, а також сервісні служби аграрного сектору з метою створення необхідних умов ефективної діяльності учасників аграрного ринку України.

До складу президії та генеральної дирекції УАК входять висококваліфіковані спеціалісти, експерти конфедерації – передові вчені та спеціалісти різних галузей аграрної сфери економіки України.

Основні завдання Української аграрної конфедерації:

  • Участь у діяльності Верховної Ради та Кабінету Міністрів України та інших державних установ з метою сприяння ефективному розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій, а також реформування земельних відносин шляхом організації професійної роботи над проектами законів України, внесення змін до них та прийняття підзаконних актів.
  • Співробітництво УАК з Кабінетом Міністрів України та Міністерством аграрної політики та продовольства України з метою формування сучасної аграрної політики України та розвитку ринкових відносин.
  • Робота з виявлення проектів законодавчих актів, які можуть вплинути на професійну діяльність членів УАК, та внесення змін до них.
    Захист та представлення інтересів аграрного бізнесу в органах державної влади.
  • Подання інтересів національного аграрного сектору за кордоном шляхом розширення співпраці з професійними сільськогосподарськими організаціями, фермерами, кооперативами, переробниками та іншими організаціями зарубіжних країн.
  • Створення платформи для діалогу представників усіх галузей АПК з метою узгодження та формування єдиної позиції, урахування інтересів усіх суб'єктів аграрного ринку, консолідації їх зусиль для ефективного розвитку аграрної галузі.
  • Підвищення професійного рівня фахівців аграрної галузі шляхом залучення до керівництва та обміну досвідом експертів нової генерації.

Президент УАК — Леонід Козаченко.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Андрющенко Богдан Викторович
И.о генерального директора организации
Коваль Павел Васильевич
Генеральный директор организации
Зайцев Алексей Борисович
Зайцев Алексей Борисович
Президент «Агрофирмы Сады Украины», вице-президент организации
Компанец Николай Прокофьевич
Компанец Николай Прокофьевич
Почетный президент УЗА, вице-президент организации

Контакти