Зерносховища краще будувати на території Польщі, а не на кордоні — думка

На підході новий урожай і для України на перший план виходить питання зберігання зерна. Так, створення мережі зерносховищ уздовж українського кордону — це «вихід», особливо в контексті питання безпеки.

Про це повідомив перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України Михайло Непран на сторінці у Facebook.

«Будувати такі конструкції на території Польщі було б для нас краще. Це дуже хороше вирішення питання зберігання зерна нового врожаю», — акцентував віцепрезидент ТПП.

Михайло Непран додав, що відкриття нового морського шляху для експорту через Балтію — це певний сигнал, що збиває паніку світових ринків, яку провокують росіяни для гібридної інформаційної війни.

«Судно з українським зерном, яке прибуло в Іспанію цього тижня, по суті прорвало гібридну інформаційну блокаду. Подія засвідчила, що технічно цей шлях через Балтику до Іспанії реальний. Тобто ми в глобальній інформаційній війні зробили такий вдалий наступ», — підсумував віцепрезидент ТПП.

Нагадаємо, що вперше від початку війни українське зерно доставили до порту Іспанії.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus