New Holland Agriculture

Сільськогосподарська техніка
9586

New Holland Agriculture є провідним світовим брендом сільськогосподарської техніки із широкою лінійкою продукції. Бренд New Holland Agriculture є одним із брендів материнської компанії CNH Industrial.

CNH Industrial є світовим лідером у секторі інвестиційних товарів. Компанія займається проектуванням, виробництвом та продажем сільськогосподарської та будівельної техніки, вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів та спеціальних транспортних засобів, на додаток до широкого асортименту силових агрегатів. Компанія представлена ​​на всіх основних ринках у всьому світі.

CNH Industrial зосереджено на розширенні своєї присутності на ринках з високими темпами зростання, у тому числі шляхом створення спільних підприємств.

Починаючи з 1895 р., компанія New Holland Agriculture займається розробкою та реалізацією рішень для підвищення ефективності та продуктивності у сфері сільського господарства за допомогою використання доступних технологій.

У 2006 р. розпочато реалізацію стратегії «Лідер чистої енергії» (Clean Energy Leader) з метою активного просування відновлюваного палива, систем зниження токсичності вихлопів та екологічно чистої агротехніки.

Компанія New Holland Agriculture пропонує виробникам товарної сільгосппродукції, власникам тваринницьких ферм, підрядникам, професіоналам у сфері виноградарства та обробки ґрунту великий вибір простих в експлуатації тракторів, комбайнів та вантажного обладнання: понад 80 серій машин, які включають понад 300 моделей.

Сільськогосподарська техніка

Компанія гарантує також кваліфіковану допомогу у постачанні запасних частин та технічному обслуговуванні, а також спектр фінансових послуг від фахівців у сфері сільського господарства, забезпечуючи індивідуальний підхід.