Шота Хаджишвілі

Співвласник компанії «RISOIL»
4400
Вік: 57 років

Профіль Facebook

Освіта

  • 1988 р. — випуск з університету в м. Челябінськ (суднобудування та судноремонт).

Кар'єра

  • З 2001 р. — співзасновник та співвласник компанії RISOIL.

Нагороди

  • 2016 р. — 6-е місце у номінації «Людина року на водному транспорті» за збільшення вантажоперевалки, реалізацію нових проектів зернових та олійних терміналів, зокрема за рахунок відкриття Risoil Terminal.

Цитати

«Держава має перестати гаяти час. Часу немає. Потрібні негайні реформи. Багато хто кричить, що немає грошей на реформи. Це смішно... Для реформ грошей не потрібне... Реформи гроші приносять, пожвавлюють економіку. Одним із рішучих та необхідних кроків вважаю необхідність негайного, кардинального скорочення кількості чиновників. Аж до ліквідації повністю всього архаїчного у вигляді СЕС, екологічних, ветеринарних, карантинних та інших «кровососних» служб. Зараз ми спостерігаємо наявність десятків та сотень тисяч чиновників, які нічого не роблять, крім того, що заважають розвиватися та створювати робочі місця» (2016 р.).

«Ще одна проблема, яку потрібно вирішувати, — наявність державних підприємств. Моя думка така, що їх не повинно бути, і їх необхідно продати через аукціони. У чому сенс ДПЗКУ чи «Хліб Інвестбуду» (2016 р.)

«Чому ми сьогодні не є конкурентоспроможними? Сільськогосподарський ринок, який приносив мільярди до бюджету (виробництво соняшникової олії), був загнаний у тінь. Немає правил — є поняття. Якби були правила, які працювали б 5-10 років і більше, то всі б пристосувалися, і ніхто б не крав» (2016 р.)

«Я вважаю, що жодних реальних реформ в АПК не було. Нині весь аграрний сектор виживає. На мою думку, ситуація зможе покращитись лише після того, як буде вирішено земельне питання» (2017 р.).

«Земля — це товар. Сьогодні в Україні «валяються під ногами» десятки мільярдів доларів. Як тільки у землі з'явиться реальний господар, який грамотно її використовуватиме і вкладатиме гроші, тоді ми отримуватимемо від неї максимум» (2017 р.).

«Приватні стивідори (компанії, що здійснює вантажно-розвантажувальні роботи в порту) навпаки — чекають на прихід міжнародних корпорацій. Сподіваються, що заради інвестицій держава нарешті створить прозорі правила роботи, однакові для всіх» (2017 р.).

«Хтось у МІУ є грамотним в економіці? Можна ж їм пояснити: не можна кусати руку, що дає хліб насущний, тим більше з маслом: чим більше ми їм даємо, тим вищі їхні тарифи» (2018 р.).

«Якщо одним папірцем зупиняють твою діяльність, що тобі заважає зупинити свій термінал? Тільки партнери та репутація» (2018 р.).

«ДФС займається болтологією, адже, по суті, сама й створила ці схеми незаконного експорту. Якби хотіли їх позбутися — зробили б це, не моргнувши оком, 4 роки тому» (2018 р.).

«Нові капітани порту» стали пачками затримувати судна на 72 години на догоду «екологам». Прямо зараз вони вимагають із судна Anangel Happiness $58 тис., а в.о. «Капітана порту» видав розпорядження про затримання на 72 години. Гарантію P&I клубу сплатити після рішення суду — не прийнято, лише перерахування на рахунок (2019 р.).

Стиль життя

Сім’я: син Тарієл.

Хобі: рибалка, подорожі.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 21 березня 2023