Панда

Виробництво цукру
20143

«Панда» — компанія, яка контролює групу цукрових заводів в Черкаській області і є одним з найбільших виробників цукру в країні.

Земельний банк — 59 тис. га

Топ 100 латифундистів України

Регіон діяльності — 7 районів Черкаської обл.: Городищенський, Звенигородський, Жашківський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Монастирищенський, Тальнівський.

Згідно з аналітичною системою YouControl, основний бенефіціар групи — Геннадій Бобов. Керівник — Сергій Підлубний.

Профіль бізнесу «Панда»

Підприємства, що входять до групи компаній:

Виробництво цукру 

У 2017/18 МР підприємство значно наростило об'єми виробництва цукру. Пов'язано це із запуском цукрового заводу в м. Тальне Черкаської області(колишнього Тальнівського цукрового заводу) — після модернізації і дворічного простою. 

Завдяки власному земельному банку холдинг може забезпечити себе своєю сировиною. 

У попередньому виробничому сезоні працював тільки один цукровий завод, що належить компанії, —  в селі Селище Черкаській області (колишній Селищанський цукровий завод). Останніми роками він нарощує виробництво. Сезон 2014/15 закінчив з показником 35,5 тис. т цукру. У сезоні 2016/17 — зробив 38,8 тис. т цукру.

Переробна потужність Тальнівського заводу — 2,5 тис. т цукрового буряка в добу. Приблизно така ж потужність й у Селищанского заводу. 

Переробна потужність Цибулевського заводу — 3 тис. т цукрового буряка в добу. І «Панда»планувала збільшити її до 4,5 тис. т. 

Компанія має значний резерв потужності, за сприятливих умов добову переробку цукрового буряка може наростити до 7-8 тис. т.

«Панда» в рейтингах

2014 р. — 4 місце в ТОП 10 виробників цукру України.

2016 р. — 7 місце в ТОП-7 виробників цукру України

2016 р. — 13 місце в ТОП-13 експортерів цукру 2016/2017 МР.

2017 р. — 8 місце в Топ-10 виробників цукру в Україні.

Історія розвитку «Панди» 

1999 р. — заснована компанія «Панда».

2010 р. — «Панда» придбала завод у Тальному.

2011 р. — компанія придбала третій цукровий завод в селищі Цибулів Черкаської області (колишній Цибулівський цукровий завод). 

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Бобов Геннадий Борисович
Бобов Генадій Борисович
Власник агрокомпанії

Контакти

Структура компанії