DeLaval

Виробник обладнання для молочних ферм
262

DeLaval — шведська компанія, яка пропонує комплексні рішення, спрямовані на підвищення рівня розвитку молочних ферм, благополуччя тварин та якості життя загалом.

Президент і генеральний директор — Пол Лефгрен.

Профіль Facebook

Профіль Instagram

Профіль YouTube

Профіль бізнесу DeLaval

Компанія є провідним виробником обладнання для автоматизації процесів доїння, кормороздачі та інших технологічних процесів молочних ферм. Є частиною групи Tetra Laval Group, до якої також входять Tetra Pak та Sidel.

У портфелі компанії представлені рішення для доїння та утримання корів, кіз, овець: різні системи доїння, у тому числі роботи-дояри, системи промивання обладнання, обладнання для контролю якості молока, системи управління фермою, обладнання для годування худоби, гноєвидалення, охолодження молока, комфорту тварин і т. д. Також компанія постачає різні супутні товари для забезпечення якості молока, гігієни та догляду за тваринами.

Щодня рішення DeLaval застосовуються для доїння, годівлі та обслуговування мільйонів молочних тварин більш ніж у 100 країнах світу; Щодня DeLaval працює більш ніж на 10 тис. молочних ферм.

DeLaval має за плечима понад 140 років інновацій та досвіду у молочному тваринництві та підтримує фермерів в управлінні господарствами зручним для них способом. Ініціатива CLA (стійке молочне господарство) націлена на виробництво якісного продукту для більшої кількості людей із мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Концепція Smart Farming (розумна ферма) спрямовано формування майбутнього молочного тваринництва вже сьогодні. Метою є прискорити перехід від управління доїнням до глобального управління прибутковістю ферми, використовуючи нові інструменти рішення та технології автоматизації для підвищення якості молока та збільшення прибутку.

Історія розвитку DeLaval

Заснована у 1883 р. у Швеції як AB Separator. У 1963 р. перейменована на Alfa Laval Agri. Один із засновників компанії, Густаф де Лаваль, винайшов перший відцентровий молочний сепаратор і розпочав виробництво доїльних апаратів, перший був запатентований у 1894 році.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Лефгрен Пол
Президент та генеральний директор

Контакти

Діяльність

Інше