CLAAS

С/г техніка
268

CLAAS (CLAAS KGaA GmbH) — це сімейне підприємство, засноване в 1913 році, яке є одним зі світових лідерів з виробництва сільськогосподарської техніки.

Генеральний директор — Томас Бек.

Профіль бізнесу CLAAS

CLAAS має близько 13 заводів у Європі, Азії та Америці, на яких працює понад 11 тис. осіб.

Компанія зі штаб-квартирою в Харзевінкелі, Вестфалія, є лідером європейського ринку зернозбиральних комбайнів. CLAAS — світовий лідер у ще одній великій групі продуктів — самохідних кормозбиральних комбайнах.

Асортимент продукції включає: трактори, прес-підбирачі, косарки, граблі, причепи для силосування, колісні навантажувачі, телескопічні навантажувачі та іншу прибиральну техніку, а також найсучасніші інформаційні технології в галузі сільського господарства.

Оборот у 2020 році — €4,042 млрд євро, чистий прибуток — €107 млн ​​євро.

При компанії діє фонд CLAAS, заснований Хельмутом Клаасом у 1999 році. Його метою є сприяння розвитку сільськогосподарської техніки та сільського господарства у всьому світі.

Історія розвитку CLAAS

Історія компанії розпочалася у 1887 році, коли Франц Клаас заснував у Клархольці компанію з виробництва молочних центрифуг. Приблизно з 1900 року він також виробляв тут іншу сільськогосподарську техніку, наприклад, в'яжучі пристрої для соломи та різаки для косарок.

Офіційне заснування компанії відбулося в 1913 році, коли син Франца Клааса, Август Клаас, повідомив відповідальному офісу в Херцеброку, що він виробляє солом'яні палітурки з двома слюсарями та одним некваліфікованим робітником. У 1914 році його брати Франц юн. та Бернхард Клаас також приєдналися до компанії. Потім компанія була продовжена під назвою «Gebr Claas». Четвертий брат, Тео, офіційно приєднався до компанії як партнер у 1940 році.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Хендрік Мор Ян
Генеральний директор
Беттхер Хеннер
Фінансовий директор
Томас Бек
Бек Томас
ексгенеральный директор