Спілка молочних підприємств України

Неприбуткова організація
685

«Спілка молочних підприємств України» — організація, створена у 2001 р. з метою подолання кризових та негативних явищ, що склалися на ринку молока та молокопродуктів.

Голова Спілки — Чагаровський Вадим.

Профіль YouControl
Профіль Facebook

Профіль бізнесу організації «Спілка молочних підприємств України»


Союз бере безпосередню участь у підготовці, вдосконаленні та впровадженні низки законодавчих документів, спрямованих на розвиток продовольчого ринку, раціонального використання ресурсного потенціалу агропромислового комплексу, підвищення конкурентоспроможності продукції, розробку державних стандартів, гармонізацію їх з міжнародними, удосконалення фінансово-кредитної, цінової та податкової політики.

Важливим напрямом діяльності Союзу є сприяння створенню цивілізованих ринкових умов виробництва та реалізації продукції, усунення недобросовісної конкуренції та фальсифікованої продукції на внутрішньому ринку.

За фінансової підтримки та за участю Союзу розробляються державні стандарти та нормативні документи, що діють у галузі виробництва та переробки молока. Союз входить до складу Технічного комітету стандартизації «Молоко, м'ясо та продукти їхньої переробки».

Історія розвитку «Спілки молочних підприємств України»

«Спілку молочних підприємств України» було створено у 2001 р.

Ініціаторами створення були підприємства «Галактон», Павлоградський молкомбінат, Яготинський маслозавод, Куп'янський молочноконсервний комбінат, Харківський молочний комбінат, «Люстдорф» та низка інших.Крім того, до складу засновників увійшли підприємства з випуску пакувальних матеріалів «Тетра Пак Україна» , «Елопак Фастів».

Надалі членами Спілки стали «Ковель-молоко», українсько-французька компанія «Лакталіс-Україна», «Вімм-Білль-Дан Україна», Бучацький сирзавод, «Галичина», компанії «Інтер Фуд», «Фаворит», Тернопільський молокозавод, «Аграна Фрут Україна» (Вінниця), «Хр.Хансен України» (Данія), «Данон» (Франція), «Г.К.Хан» (Німеччина) та багато інших, асоційованими членами — Національний університет харчових технологій, Одеська національна академія харчових технологій, Сумський національний аграрний університет, Національний аграрний університет.

Представники Спілки входять до складу Робочої групи з питань вирішення проблем розвитку галузі тваринництва, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства, Ради просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі та Ради експортерів при Міністерстві закордонних справ.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Дідур Арсен
Дідур Арсен
Виконавчий директор
Чагаровский Вадим Петрович
Чагаровський Вадим Петрович
Голова Ради директорів

Контакти

Діяльність

Інше