Premier FOOD Group

М'ясна продукція
103

Premier FOOD Group — українська група компаній, яка є національним лідером у галузі фуд-сервісу в Україні, засновницею культури споживання якісних хот-догів та бургерів у форматі to gо

Директор — Войтович Віталій

Профіль Facebook

Профіль бізнесу Premier FOOD Group

Напрями бізнесу

Власне виробництво на базі заводу «Тульчинм’ясо», потужність якого 8000 т на рік. Тульчинський м’ясокомбінат — одне з перших українських підприємств з перероблення м’яса. Сьогодні виробництво обладнане за останнім словом техніки та працює згідно сучасних технологій.

Продукція: хот-доги, бургери, м’ясна продукція, хлібобулочні вироби, соуси, з 2020 р. в асортименті з’явилися веганські ковбаси та котлети. Загалом компанія розробила більше 500 рецептур м’ясних та хлібобулочних виробів.

Якість продукції гарантована сертифікатами ISO 9001-2000, HACCP, HALAL та підтверджена золотими, срібними та бронзовими медалями престижних конкурсів.

Власна логістика за принципом 4PL. Загальна площа складських приміщень складає більше 10 000 кв. м. Логістика зі спеціальним температурним режимом -18 дозволяє доставляти продукцію по всій території України.

Компанія забезпечує:

 • логістику при температурі -18;
 • зберігання продукції при температурі від -24 до +6;
 • планування та управління запасами;
 • організацію закупівель;
 • автоматизований контроль та облік документів;
 • управління замовленнями;
 • обробку вантажу;
 • доставку кінцевому споживачу.

HoReCa, корпоративні клієнти. Всі мережі АЗС України, більш ніж 500 ресторанів і готелів та більш ніж 3000 вуличних торгівельних точок  є клієнтами Premier FOOD. Компанія надає повний комплекс послуг від обладнання і продукції до бізнес-консалтингу і маркетингової підтримки, зокрема:

 • сосиски для хот-догів та котлети для бургерів зі справжнього м’яса;
 • готові рішення для успішного бізнесу;
 • оренду обладнання;
 • бізнес-консалтинг;
 • навчання правилам приготування продукції;
 • маркетингову підтримку.

Мережа ресторанів Mr Grill Hotdogs & Burgers створена в концепції американського стріт-фуду, але відрізняється креативністю авторського виконання.

Мережа Mr.Grill Hotdogs&Burgers складається з трьох ресторанів: один з них знаходиться в самому центрі столиці, другий — на Подолі, в затишному та зручному для проведення зустрічей або вечірок з друзями місці, а третій — створений спеціально для дітей і розташований в Кідландії на Петрівці.

Експорт. Компанія постачає продукцію більш ніж у 10 країн світу, зокрема в Грузію, Азербайджан, Корею, Китай, Об’єднані Арабські Емірати, Йорданію. Крім того, Premier FOOD розвиває ринки інших країн в регіонах Азії та Африки.

Retail. Крім роботи з бізнес партнерами, компанія виготовляє продукцію і для роздрібного споживача. 

Ексклюзивна дистрибуція Milk Shake. Дотримуючись тенденцій ринку, група компаній Premier FOOD розвиває свою діяльність, опановуючи нові продуктові напрями, щоб надавати своїм партнерам актуальні та ексклюзивні рішення.

Бренди: MR.GRILL, Milk Shake, Grill House, «Тульчин».

Клієнтами компанії є «Епіцентр», «Сільпо», Shell, Novus, OKKO, WOG, Mafia, Multiplex тощо.

Історія розвитку Premier FOOD Group

2007 р. — заснування компаніїі Віталієм Войтовичем.

2008 р. — Premier Food розпочала співпрацю з АЗК.

З 2010 р. — компанія співпрацює з усіма мережами АЗК, розташованими в Україні.

2014 р. — Premier Food створила власну логістику: логістичні бази розташовані у Василькові, Дніпрі, Одесі та Львові.

З 2016 р. — компанія відправляє продукцію на експорт. На 2022 р. компанія експортує продукцію в Грузію, Азербайджан, Молдову, Косово, Великобританію, Оман, Корею, Об’єднані Арабські Емірати та Йорданію.

2017 р. — компанія відкрила перший ресторан у Києві під назвою Mr Grill Hotdogs&Burgers. Станом на 2022 рік мережа ресторанів налічує три заклади.

2019 р. — відбулося об’єднання активів дистриб'юторської компанії Premier Food та виробництва «Тульчинм'ясо». Група компаній отримала назву Premier Food Group.

2020 р. — Premier Food стала членом Асоціації рітейлерів України.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Войтович Віталій
Войтович Віталій
Засновник і CEO Mr.Grill Hotdogs&Burgers,