Біоленд

Вирощування зернових, технічних культур
8501

«Біоленд» — компанія з іноземними інвестиціями, зареєстрована в Люксембурзі, яка займається вирощуванням зернових та олійних культур на території України. 

Земельний банк — 20 тис. га.

ТОП 100 латифундистів України

Регіони діяльності: Чернігівська, Івано-Франківська, Вінницька, Запорізька, Донецька, Миколаївська, Херсонська, Житомирська, Хмельницька, Одеська області.

Основний бенефіціар — італійський інвестор Фульвіо Венторіно.

Профіль бізнесу «Біоленд»

В Україну вона зайшла ще у 2007 р., створивши низку дочірніх підприємств, серед яких «Біоленд Вінниця», «Біоленд Одеса», «Біоленд Херсон», «Чернігів Агроенерджі», «Вінниця Агроенерджі», «Біоленд Франківськ», «Чечель Біоленд» та «Дунайагро».

Рослинництво

Основна активність компанії зосереджена на вирощуванні та реалізації зернових та олійних культур. Підприємство має сільськогосподарську техніку та надає послуги з обробітку ґрунту, посівів, обприскування, збирання та транспортування врожаю.

Тваринництво

На основі одного з відділень підприємства впроваджується проєкт розвитку тваринництва.

Елеватори

У 2016 р. до групи входить елеваторний комплекс «Норія Грейн» для зберігання 50 тис. т зерна в Чернігівській області. Проводиться закупівля продукції сільгоспвиробників, надаються послуги зберігання, очищення, сушіння продукції.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти