Viterra Ukraine

Логістика, переробка, зберігання, портові термінали
5621

Viterra Ukraine — дочірня компанія Viterra, що спеціалізується на торгівлі зерном.

Згідно з аналітичною системою YouControl, засновниками підприємства є «Вайтерра Глобал Фінанс Б.В» (100%).

Діяльність компанії припинено.

Viterra — провідний продавець та постачальник зернових, олійних культур та бобових культур у Західній Канаді, здійснює продаж сільгосппродукції до країн Азії, Америки та Європи.

Viterra зі штаб-квартирою в Реджайні, Саскачеван, є частиною Glencore.

Профіль бізнесу Viterra

До складу компанії входять підприємства з виробництва матеріально-технічних ресурсів, потужності із зберігання та перевалки сільгосппродукції, масложирові та комбікормові підприємства. Компанія має представництва в Японії, Швейцарії, Сінгапурі та США.

Елеватори

На своїх елеваторах Viterra зберігає, відправляє, очищає та змішує зерно та насіння олійних культур. За останні кілька років Viterra здійснила значні інвестиції у свою національну елеваторну мережу.

Портові термінали

Viterra управляє 6 портовими об'єктами, що дозволяє відвантажувати зерно, насіння олійних культур та бобові для клієнтів у більш ніж 50 країнах. Сюди входять термінали Cascadia та Pacific Terminals у порту Ванкувера, Prince Rupert Grain, дві споруди в Тандер-Бей та одна в Монреалі.

Компанія Viterra інвестувала понад $100 млн у Pacific Terminal, щоб створити один із найефективніших портових терміналів у Канаді.

Переробні заводи

Viterra володіє і управляє двома заводами з переробки олійних культур у Канаді.

Завод з переробки ріпаку в Ste. Agathe, Manitoba виробляє натуральну рапсову олію. Тут також виробляється ріпакове борошно для свиней, птиці.

У Беканкурі, Квебек, Viterra має підприємство з переробки ріпаку та сої. Завод виробляє олію, призначену для продовольчого та промислового ринків, а також шрот для тваринництва.

У Viterra та Pacific Coast Canola (PCC) підписано угоду для закупівлі насіння ріпаку та продажу олії та борошна каноли.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com