Агротек-Інвест

Офіційний дилер техніки John Deere в Україні
5509

«Агротек-Інвест» — провідний офіційний дилер світового виробника сільськогосподарської техніки компанії John Deere в Україні.

Дилерські центри «Агротек-Інвесту» розташовані в Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях, а також у Донецькій області.

За результатами опитування провідного українського ресурсу з пошуку роботи — «Агротек-Інвест» увійшов до ТОП-20 найкращих роботодавців України в 2018 році.

Профіль Facebook

Профіль бізнесу «Агротек-Інвест» 

Ключові напрямки діяльності компанії:

  • продаж та обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere, включаючи постачання оригінальних запасних частин — стратегічний напрям бізнесу компанії;
  • продаж техніки Rabe, жниварок Geringhoff, продаж та сервіс сільськогосподарських та промислових шин FirestoneMichelin, Kormoran, комплексні поставки та обслуговування зрошувальних систем OTECH.

Асортимент техніки John Deere — широкий спектр високоякісних сільськогосподарських машиніобладнання: трактори, обприскувачі, зернозбиральні комбайни, кормозбиральні комбайни, прес-підбирачі, посівне обладнання, грунтообробне обладнання, жниварки, AMS-системи.

Всі регіональні дилерські центри надають клієнтам повний комплекс послуг з постачання та обслуговування техніки John Deere, зокрема:

  • продаж техніки;
  • допомога у фінансуванні;
  • сервісне обслуговування;
  • постачання запасних частин.

Цього року проєкт SERVICE.RELOAD компанії «Агротек-Інвест» брав участь у конкурсі премії HR Brand, започаткованої компанією HeadHunter Україна, яка є Оскаром у сфері людських ресурсів в Україні.

SERVICE.RELOAD був відзначений, серед інших 45 проєктів з усієї України, двома преміями:

  • у категорії «Регіон», де «Агротек-Інвест» конкурував з компаніями «Академія ДПЕК» (понад 300 викладачів) та «Метінвест» (понад 90 тис. працівників);
  • у категорії BEHAVIOUR CHANGE AWARD — за створення проєкту, здатного впливати на поведінку людей.

Зараз сервісна служба «Агротек-Інвесту» — одна з найкваліфікованіших і найпотужніших у сільськогосподарській сфері.

Історія розвитку «Агротек-Інвест»

З 2002 р. — компанія працює на українському ринку сільськогосподарської техніки.

З 2009 р. — офіційно представляє John Deere в Україні.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти