Викрадену сільгосптехніку з Мелітополя відвезли кадирову

Викрадену раніше сільгосптехніку з виставкового майданчика компанії «Агротек-Інвест» не тільки відслідкували в Чечні, а пов'язали з чеченським главою рамзаном кадировим.

Про це повідомила головна редакторка Центру журналістських розслідувань Валентина Самар, передає «Дзеркало тижня».

Зазначається, що викрадені та вивезені нові комбайни, трактор, три сівалки компанії John Deere та 20 т фірмових мастил, знаходиться у Чечні, в селищі Закан-Юрт неподалік Грозного.

«Кому ж дісталася вкрадена техніка? Судячи з адреси, що засвітилася завдяки встановленим маячкам, комбайни і трактор пригнали на територію вже ліквідованого «госхоза «Закан-Юрт», спеціалізація якого — вирощування зернових», — йдеться в повідомленні.

Додається, що селище Закан-Юрт входить до Ачхой-Мартанівського району і відоме тим, що це рідне село глави уряду Чечні Мусліма Хучієва та його брата Тамєрлана Хучієва, який очолює адміністрацію району. Останній відомий також тим, що 11 років був виконавчим директором фонду імені Ахмата Кадирова. У цьому селі на кошти фонду будуються соціальних об’єктів, на відкритті фігурує Адам Дєлімханов, що командує нині кадировськими вбивцями на сході України.

«Фонд Кадирова-старшого тепер знають і в Мелітополі, бо саме від нього жителям заблокованих населених пунктів окупанти розвозять «гуманітарку» фурами, що обліплені портретами Ахмата Кадирова. Виходить, мелітопольцям — консерви, а в Чечню — новенькі «джондіри», — пише Валентина Самар.

Нагадаємо, в Мелітополі окупанти викрали сівалки вартістю €800 тис.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus