Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com
Bontrup Ukraine
Bontrup Ukraine — група компаній з іноземними інвестиціями, веде свою діяльність на північному сході України.
«Бонтруп Україна» входить до складу групи Bontrup (Нідерланди).
Засновник Bontrup — Франц Бонтруп.
Директор «Бонтруп Україна» — Світлана Лакоба.
Земельний банк — Топ-100 латифундистів України
Профіль Facebook
Профіль linkedin
Згідно з аналітичною системою YouControl, основні бенефіціарні власники Bontrup Ukraine — Питер Бонтруп та Абраам Бонтруп.
Профіль бізнесу Bontrup Ukraine
Рослинництво
Bontrup Ukraine займається вирощуванням зернових, олійних і технічних культур в Глухівському та Шосткинському районі Сумської області та станом на початок 2026 р. управляє близько 22 тис. га. З них в обробці перебувало 20 тис. га.
Головні земельні активи Bontrup Ukraine розташовані в прикордонній зоні з РФ, і періодично потерпають від обстрілів та замінувань. Майже 80% земельного банку офіційно входять до територій активних бойових дій.
Культури: пшениця, кукурудза, ріпак, соняшник.
Тваринництво
Органічна речовина від тваринництва використовується для удобрення грунту.
Bontrup Ukraine має господарство з розведення молочної худоби в Шосткинському районі Сумської області (комплекс вартістю 10 млн грн побудований в 2015 р.).
Відео: Обробка поля Bontrup Ukraine (Facebook)
Зберігання
Глухівський елеватор на Сумщині мав потужність одночасного зберігання 56 тис. т. Але у 2024 р. частина силосів була пошкоджена через обстріли.
Відео: Збір кукурудзи на полі Bontrup Ukraine (Facebook)
Історія розвитку Bontrup Ukraine
- 2007 р. — заснування компаній холдингу «Бонтруп Україна», «Голландська аграрна компанія», «Українсько-голландська агрокомпанія».
- 2008 р. — «Бонтруп Україна» купив «Глухівський елеватор».
- 2017-2018 рр. — земельний банк групи «Бонтруп Україна» становить 22 тис. га.
- 2013 р. — введено в дію першу чергу «Глухівського елеватору».
- 2018 р. — побудована друга черга «Глухівського елеватора» на 18 тис. т.
- 2024 р. — «Бонтруп Термінал» орендував ділянку землі на березі Дунаю в Одеській області для будівництва власного перевантажувального комплексу.
- 2025-2026 рр. — земельний банк групи формально становить 22 тис. га в двох областях. Але майже 80% земельного банку групи офіційно входять до територій активних бойових дій, де ведуться щоденні артилерійські та мінометні обстріли.
Соціальна відповідальність
- Компанія спонсорувала проведення Кубка з волейболу в Сумській області.
- Компанія виплачує співробітникам додаткові кошти, якщо це потрібно.
- Співробітники компанії мають можливість відпочивати в санаторіях Трускавця або Хмільника за рахунок коштів компанії.
- За підтримки підприємства проводяться різні культурно-масові свята в селах.
- Компанія надає допомогу місцевим сільським храмам і Духовно-просвітницькому центру при Трьох-Анастасіївському соборі в Глухові.
- Компанія спонсорувала молодіжну футбольну команду на чемпіонаті по футболу в Сумській області.
Менеджмент
Контакти
+380978857147








