Огляд цін на добрива. На скільки зросла їх вартість?

Прайси на міндобрива в Україні та світі продовжують зростати. Протягом минулого агрохімічного тижня ціни на карбамід, аміачну селітру та інші добрива динамічно здорожчують.

Про це розповів директор з маркетингу компанії «Українські мінеральні добрива» (UMF) Сергій Рубан в огляді ринку добрив для Latifundist.com.

Експерт акцентував, що нині найдорожчим міндобривом в Україні є амофос. Його вартість нині варіюється від 37 до 44 тис. грн за т.  У свою чергу, діамонійфосфат не набагато відстає в ціні. На українському ринку його можна придбати за 35-40 тис. грн. Станом на 11 квітня діамонійфосфат пропонували близько 36 500 грн за т.

За словами експерта, КАСи нині можна знайти за 24-27 тис. грн за т. 

Уже традиційно карбамід продовжує зростати від  тижня до тижня. Якщо минулого тижня можна було знайти його вартістю трощи більше ніж 32 тис., то станом на 18 квітня він здорожчав до 34. тис грн за т. Щоправда, мінімальна ціна на нього складає 29 тис. грн за т. 

Мінімальна вартість аміачної селітри на ринку складає 27 тис. грн за т, максимальна — 28 500. 

Детальніше з цінами на добрива можна ознайомитися нижче.

Максимальна/мінімальна ціна на добрива станом на 18 квітня 2022 р.

Сергій Рубан наголосив, що ціни на рідкий аміак будуть відсутні. Причина — під час війни речовина становить підвищену небезпеку. 

Нагадаємо, мінеральні добрива у квітні продовжили зростати в ціні. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus