Євросоюз розглядає скасування всіх мит експорт продукції з України

Європейський Союз розглядає можливість скасування всіх тарифів і квот на український експорт, щоб підтримати економіку країни у час війни.

Про це пише «УНІАН»з посиланням на агентство Bloomberg.

Повідомляється, що ймовірно пропозиція включатиме тимчасове скасування існуючих тарифів і квот на метал, промислові товари та сільськогосподарську продукцію, які нині не підпадають під дію торгової угоди ЄС з Україною.

Зазначається, що відповідно до угоди про вільну торгівлю між Україною і ЄС деякі тарифи та квоти на деякі категорії товарів мають бути поступово скасовані або виключені з угоди. Відтак, ЄС пропонує тимчасово зняти ці обмеження.

Додається, що таке рішення має бути узгоджене з усіма 27 державами-членами та Європейським парламентом, перш ніж вона набуде чинності. За словами одного з джерел, запропоновані торгові домовленості є частиною зусиль ЄС щодо підтримки економіки України під час війни та після її закінчення.

За даними Світового банку, економіка України скоротиться більш ніж на 40% через війну, при цьому товарообіг особливо постраждали через те, що росія заблокувала порти країни.

Нагадаємо, Великобританія скасує мита на агропродукцію з України. Ці торговельні заходи запровадять у рамках економічної підтримки України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus