У новому сезоні форвардів на зерно не буде — Артем Ремпен

Форвардних контрактів на зерно у новому сезоні не буде. У більшості трейдерських компаній, навіть транснаціональних, є дефіцит оборотних коштів. 

Про це розповів операційний директор компанії G.R. Agro Артем Ремпен в матеріалі «Мікроторгівля зерном, солярка за великі гроші та банківський колапс — життя елеваторного ринку за умов війни» на Elevatorist.com.

Артем Ремпен відмітив, що кредитні лінії більшості великих гравців ринку закриті.

«Живих коштів мало, кредитні — недосяжні. В банківській сфері знов настав 93-й рік, коли начебто й банки були, а толку з того ніякого не було»,— пояснив фахівець.

За його прогнозами, гривневі ціни на зерно у новому сезоні повернуться на рівень 2017 року, «коли за щастя було кукурудзу по 4200 продати».

Проте, спеціаліст додає, що існує ще один нюанс: наразі невідомо, скільки коштуватиме сушіння зерна. Тому, на думку Артема Ремпена, більш-менш прибутковим в сезоні буде соняшник — логістика та витрати з'їдять менший відсоток ціни.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури України планує створити у найближчий рік на стиках із Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією додаткові залізничні термінали.

Виконано за допомогоюDisqus