Стало відомо, чи каратимуть аграріїв за рух великогабаритної сільгосптехніки

Аграріїв не притягуватимуть до адміністративної відповідальності за рух сільгосптехніки, габарит якої перевищує за шириною 2,6 м.

Про це повідомляє народний депутат України Дмитро Соломчук на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, широкого резонансу серед аграріїв набуло питання руху сільгосптехніки, габарит якої перевищує за шириною 2,6 м. Адже водії таких транспортних засобів минулого року притягувались до адміністративної відповідальності на підставі відсутності відповідного дозволу Національної поліції.

Дмитро Соломчук зауважує, що 31 травня 2022 року ВРУ підтримано законопроєкт №6070-1, що знімає суперечності між нормативними актами та надає можливість пересування великогабаритної техніки дорогами за межами сіл, селищ, міст без дозволу Національної поліції.

«Головне — їздить обережно та не порушуйте правил дорожнього руху. Бажаю всім щедрих врожаїв та вдалого сезону без притягнень до адміністративної відповідальності!», — написав Дмитро Соломчук.

Нагадаємо, що сільгоспвиробники не можуть виїхати за кордон для купівлі запчастин до техніки.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus