В Данії випробовують сільгоспшини Alliance та їх вплив на врожайність

Після першої серії наукових польових випробувань, проведених у Данії центром SEGES Innovation спільно з організацією NDI Group (ексклюзивним дистриб’ютором продукції Alliance від Yokohama Off-Highway Tires у країнах Північної Європи), нове дослідження агрошин Alliance Agriflex 354 VF було розпочато у квітні цього року.

Про це повідомляє пресслужба YOHT.

Зазначається, що друге дослідження здійснюється на машинній станції Agerbæk у м. Агербек, Данія. Цього разу данська група фахівців аналізує спеціальне рішення для коліс, а також його вплив на подальшу врожайність і якість кукурудзи.

«Ми високо цінуємо результати наукових досліджень, що підтверджують ефективність наших розробок. Висновки незалежних науковців, які виконують це польове дослідження, свідчать про ретельне дотримання наукових стандартів, що дозволяє нам надавати достовірну інформацію своїм клієнтам», — відмітив керівник із питань менеджменту продукції Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) у країнах Європи Дорон Соломон (Doron Salomon). 

В пресслужбі зауважують, що шина Alliance 354 Agriflex+ (VF) є ідеальним рішенням для містких польових обприскувачів і тракторів, що використовуються під час робіт із просапними культурами. Вона доступна в різноманітних модифікаціях для обприскувачів і тракторів, оснащених системами дистанційного керування.

«Шина виготовлена за новітньою технологією VF. Завдяки цьому за наявності однакового тиску накачування вона здатна витримувати на 40% більше навантаження, ніж стандартна шина для просапної культури або польового обприскувача», — йдеться в повідомленні. 

В компанії додають, що великогабаритні польові обприскувачі часто переміщуються дорогами між заправною станцією та полем, водночас модель Alliance 354 Agriflex VF розрахована на широкий діапазон значень навантаження та тиску повітря, тому регулювання тиску в шинах в разі повного чи порожнього бака майже не потрібне.

«Під час висівання кукурудзи ми застосовуємо дві різні колісні системи. Кожна з них розрахована на обробку 4 рядків. Упродовж року ми будемо відстежувати й оцінювати зростання та якість культур. Після збирання врожаю восени ми проаналізуємо дані й порівняємо результати посівів кукурудзи. Після цього ми зробимо висновок щодо впливу зазначеного рішення для коліс на врожайність і якість кукурудзи», — відзначив головний спеціаліст із питань сільськогосподарської техніки, вирощування культур і довкілля в компанії SEGES Геннінг Шйорслєв Люнгвіг (Henning Sjørslev Lyngvig).

Нагадаємо, що лінійка шин Alliance 590 поповнилась 7 новими розмірами.


 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus