Агрейн почав жнива ще в трьох областях
Після завершення збирання озимих культур в Одеській області «Агрейн» приступив до жнив у Харківській, Черкаській і Чернігівській областях. Про це повідомила пресслужба компанії.
Підписуйтесь на наш YouTube: топи агрохолдингів без краваток
У Харківському та Черкаському регіонах триває обмолот озимої пшениці. У Чернігівській області аграрії також почали збирання озимого ріпаку.
«На більшості площ культури досягли оптимальної стиглості, рослини перебувають у хорошому фізіологічному стані. Погодні умови нині сприяють проведенню жнив, техніка працює злагоджено, а організація всіх етапів польових робіт відповідає чітко сформованому плану», — розповів головний агроном Тарас Корнієнко.
За сприятливих умов компанія планує завершити збирання ранніх зернових та олійних культур протягом найближчих двох тижнів. Паралельно триває підготовка до наступного етапу польових робіт — обробітку ґрунту під посів озимих культур нового сезону.
Читайте також: Одне з підприємств Агрейну завершило жнива на Одещині. Врожайність подекуди перевищує план
Євгенія Тулаїнова, Latifundist.com, 2025 р.