росіяни вдарили по портах на Одещині: пошкоджені цивільні судна, в одному з портів перебої з електропостачанням

Пожежа після влучання російського безпілотника
Пожежа після влучання російського безпілотника
Джерело фото: Олексій Кулеба / Oleksiy Kuleba

Вночі, 17 листопада, росія вдарила безпілотниками по портовій інфраструктурі Одещини. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба та АМПУ.

Підписуйтесь на наш Telegram: все про внутрішнє життя агрохолдингів

Внаслідок атаки було пошкоджене портове обладнання та кілька цивільних суден, що перебували біля причалів. 

В одному з портів перебої з електропостачанням. За словами Кулеби, фахівці вже працюють над його відновленням. 

В АМПУ повідомили, що удар прийшовся по порту Ізмаїл.

«Усі причетні служби — ДСНС, енергетики, портові підрозділи та силові структури — працюють на місці й ліквідовують наслідки атаки. Робота в порту контролюється та координується відповідно до протоколів безпеки», — йдеться у повідомленні АМПУ.

Кулеба додав, що постраждалих внаслідок атаки немає.

Читайте також: Зерновози стоять, ставки на вагони зростають, а автотранспорт не справляється з навантаженням: Що відбувається з логістикою зерна?

Євгенія Ткаченко, Latifundist.com, 2025 р.