ДПСС оприлюднила списки експортерів зерна до Китаю

Держпродспоживслужба опублікувала списки компаній та складів, які експортуватимуть ячмінь, кукурудзу та сою до Китаю. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

 

Підписуйтесь на наш Telegram: все про внутрішнє життя агрохолдингів

Це — вимога, узгоджена між Україною та КНР у рамках спільних фітосанітарних правил.

До переліків увійшли:

  • компанії, що планують відвантажувати зернові в Китай;
  • місця зберігання, з яких відправлятимуть продукцію.

Списки склали відповідно до протоколів, що регулюють фітосанітарні та інспекційні вимоги для української агропродукції, яка прямує на китайський ринок.

Ці списки вже доступні на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі: «Діяльність» → «Фітосанітарія, контроль у сфері насінництва та розсадництва» → «Фітосанітарні вимоги країн» → «Фітосанітарні вимоги Китайської Народної Республіки».

Читайте також: Українським експортерам варто бути реалістами: цьогоріч до Китаю вони відправлять в кращому випадку 700 тис. т кукурудзи — прогноз

Євгенія Ткаченко, Latifundist.com, 2025 р.