Олексій Кіба вважає, що ретельно аналізувати обсяги продажів компанії у 2021 р. немає великого сенсу, тому що це був результат попередніх напрацювань обох команд. Більш показовою є кількість договорів, що уклала об'єднана компанія на 2022 р. За даними Олексія Кіби, на кінець січня 2022 р. KMZ Industries законтрактувала з великими аграрними виробниками 30% планового річного обсягу продажів на 2022 р. Один із контрактів — із компанією
«Астарта-Київ» на будівництво елеватора (потужність — 60 тис. т одночасного зберігання зерна) в Чернігівській області.
Крім згадуваних чинників, на зростання попиту на елеваторне обладнання в Україні впливають й інші. Як розповів Олексій Кіба, зміни правил гри на українському ринку стимулюють попит на зерносховища. Наприклад, у 2021 році в Україні запровадили ваговий контроль на дорогах. Внаслідок цього в аграріїв збільшилися витрати на логістику «поле-елеватор». Тому вони вимушені або більше використовувати залізничний транспорт, або нарощувати обсяги зберігання. Проте «Укрзалізниця» також підвищила ціни, тож аграріям не залишається нічого іншого, ніж будуватися.
До того ж сільгоспвиробники мають гарний заробіток (завдяки високим світовим цінам на зерно) і можуть реінвестувати прибуток у будівництво нових потужностей чи розбудову існуючих.