«Варіант Агро Буд» (Variant Irrigation)

Виробництво та реалізація зрошувального обладнання для сільського господарства
10618

«Варіант Агро Буд» (Variant Irrigation) — українська виробничо-сервісна компанія, що спеціалізується на виробництві та реалізації систем зрошення для агрогосподарств. Компанія також надає повний комплекс послуг із встановлення та обслуговування дощувальної техніки.

Профіль бізнесу компанії «Варіант Агро Буд»

У 2021 році керівництвом «Варіант Агро Буд» було прийнято рішення про створення нового бренду Variant Irrigation, який буде сфокусований виключно на зрошенні. Зараз компанія має 16 тис. м2 власних виробничих площ, а до складу її команди входить 400 співробітників.

Переваги компанії «Варіант Агро Буд»:

 • Висока якість дощувальної техніки: продукція компанії маркується знаком «СE» (Conformité Européenne — «європейська відповідність»).
 • Широкий модельний ряд ШДМ, які можуть вирішити індивідуальні завдання кожного господарства (кругові, фронтальні, універсальні дощувальні машини).
 • Вигідне для українських господарств ціноутворення: відшкодовується 25% вартості дощувальної техніки за державною програмою компенсації.
 • Створення продукту «під ключ»: від проєктування до введення обладнання в експлуатацію.
 • Врахування індивідуальних потреб клієнтів: особливості поля, культури, що вирощується, наявність доступу до джерела води та інших важливих параметрів.
 • Надання можливості переглянути роботу машин та отримати відгуки про них від представників господарств, що експлуатують техніку компанії.

«Варіант Агро Буд» входить до ТОП-3 українського зрошувального ринку за кількістю реалізованих ШДМ. На 2021 р. вже понад 100 господарств використовують широкозахватні дощувальні машини компанії «Варіант Агро Буд» (ТМ Variant Irrigation).

Компанія експортує продукцію до країн Європи та СНД.

«Варіант Агро Буд» має:

 • власне виробництво, загальною площею 16 тис. м2 у м. Харків;
 • сертифіковану систему управління якістю (ISO 9001);
 • конструкторський відділ для вирішення завдань будь-якої складності — 18 штатних кваліфікованих фахівців;
 • високу якість конструкцій, що дає можливість заявляти про гарантії на тривалий термін служби;
 • 3 представництва на території України;
 • 7 власних сервісно-монтажних бригад.
Зерновая арифметика от Эридон: как на поливе получать урожай вдвое больше
Читати по темІ

Історія розвитку «Варіант Агро Буд»

2014 р. — підприємство розпочало свою діяльність як окрема юридична особа.

2017 р. — компанія отримала сертифікат ISO 9001 «Система менеджменту якості».

2018 р. — компанія «Варіант Агро Буд» пройшла сертифікацію за ISO 3834 «Система якості у зварювальному виробництві» та EN 1090 «СЕ маркування продукції».

Отриманням цих сертифікатів підприємство вкотре підтвердило факт, що його продукція може маркуватися знаком «СЄ» (Conformité Européenne – «європейська відповідність»).

З 2018 р. — обладнання виробництва «Варіант Агро Буд» було включено до Переліку української техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

 29 квітня 2021 р. — підписано угоду про об'єднання елеваторного напряму «Варіант Агро Буд» з ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод». Об'єднана компанія функціонує від імені ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод» (торгова марка «KMZ Industries»).

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Жемелінський Ілля
Комерційний директор
Irakli Imnadze
Імнадзе Іраклій
Керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності
Юзьков Александр
Юзьков Олександр
Керівник напряму зрошувальної техніки компанії

Структура компанії

Эскаль
Обработка металлов