Олександр Бататін

Президент української Асоціації промислових біотехнологій, автор проєкту «Велика агропереробка», радник у Національній інвестиційній раді при Президенті України, власник та CEO компанії «АБ АГРО ПРОДЖЕКТ ГРУП»
1223
Вік: 35 років

Профіль Facebook

Освіта

  • Закінчив РВУФК (республіканське Вище училище фізичної культури) за напрямом «Футбол» (2006 р.) та вступив до Київського торгово-економічного університету (КНТЕУ).

  • 2010 рік — закінчив ІВК КНТЕУ «Менеджмент організацій».

  • 2011 рік — отримав ступінь магістра з спеціальності «Ресторанна справа та сервіс».

  • 2012 рік — отримав ступінь бакалавра у КНТЕУ «Економіка підприємства».

  • 2021 рік — закінчив Національну академію державного управління при Президенті України

  • У 2021 році Олександр Бататін став аспірантом Київського Національного університету імені Тараса Шевченка та розпочав роботу над написанням кандидатської дисертації на тему: «Державно-приватне партнерство в управлінні транспортної інфраструктури».

Кар'єра

  • З 2017 року активно займається комерційною діяльністю.
  • У 2020-2021 рр. паралельно з власним бізнесом, працював комерційним директором в американській аудиторській компанії «Crowe Global» у київському підрозділі.
  • У 2021 році, навчаючись в Національній академії державного управління при Президенті України та в Київській школі державного управління імені Сергія Нижного, Олександр Бататін розробив проєкт з трансформації (реформування) агропромислового комплексу України «Велика агропереробка». Проєкт став актуальним та необхідним для економіки держави та розвитку сільського господарства України. Був запрошений радником до Національної інвестиційної ради при Президенті України.

Стиль життя

До 19 років професійно займався футболом. Тренувався у дитячо-юнацьких командах ФК «Шахтар» та ФК «Динамо-Київ».

Став бронзовим призером Кубка України U-17. У 2006 році, після випуску з РВУФК, підписав свій перший контракт із професійним футбольним клубом України. Після отримання травми у 2007 році покинув професійний футбол. До 22 років грав на аматорському рівні за команди з футболу Київської області.

У 2013-2014 роках неодноразово ставав призером Кубка та Чемпіонату України з фітнесу (Men`s Physique).

У 2014 році, у складі збірної України з бодібілдингу та фітнесу, відправився на Чемпіонат світу до Індії (Мумбаї), де став півфіналістом.

До 2016 року Олександр Бататін займався тренерською діяльністю.

Сім'я: неодружений, дітей не має. 

Бататін Юрій (батько) та Бататін Євген (рідний брат) із перших днів війни воюють проти російської федерації у складі ЗСУ. Рідний брат Євген у 2014-2015 роках воював на південному сході України (ЗСУ).

Статті Олександра Бататіна на «Економічній правді».

Статті Олександра Бататіна на «Бізнес Цензор».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 5 січня 2023