Артем Бєлєнков

Засновник, директор компанії «SmartFarming» «Агрітек Партнерз»
1971
Вік: 36 років

Профіль Facebook

Профіль LinkedIn

Мови: англійська, українська, російська.

Освіта

  • 2007 р. — Національна Академія управління (право).
  • 2008 р.  Національна Академія управління (магістр, бухгалтерський облік та фінанси).
  • 2011 р.  Бізнес школа MIM-Kyiv, програма розвитку менеджменту (фінанси).
  • 2014 р. — Києво-Могилянська бізнес-школа, магістр ділового адміністрування (сільськогосподарський бізнес та менеджмент).

Кар'єра

Стиль життя

Сім'я: одружений, є двоє дітей.

Хобі: футбол, сквош, flyfishing, подорожі.

Як прийшов у аграрний бізнес:

«Працюючи у високотехнологічному інвестиційному бізнесі, побачив великий потенціал застосування інноваційних технологій у сільському господарстві».

Як заробив перші гроші:

«Свої перші гроші заробив, торгуючи акціями».

Улюблені цитати:

«Ближче візьме той, хто далі покладе».

«Орел не ловить мух».

Цитати

  • «Я маю принципову позицію — намагаюся розвивати молодих хлопців. Мені цікавіше давати їм свої вступні, своє бачення, під свій уклад їх розвивати. Щоб це була сформована людина зі своїм вузьким баченням, що його складно «пробити з боку». (Бізнес Арена, березень, 2017 р.)
  • Як правило, сьогодні вже всі агропідприємства щось купили. Несистемно здобуваються метеостанції, датчики, автопілоти, сучасні агрегати. Зазвичай на виході виходить повна каша. Клієнт за кілька років розуміє, що він витратив сотні тисяч євро на якісь рішення, але працівники ними не користуються як слід. Бо бояться, не вміють, не хочуть, заангажовані, бо це обрізає якісь «ліві» доходи. Ця проблема формує негативний імідж інновацій як таких». (Ain)
  • «У 2012 році, коли я вирішив створити аграрну консалтингову компанію SmartFarming, у мене ще не до кінця сформувалося розуміння проблем аграрного ринку. Але я був певен, що має великий потенціал». (LDaily, лютий, 2017 р.)
  • «Хочу зазначити, що конкурентів на цьому ринку у нас небагато, що дуже позитивно вплинуло на нашу роботу». (LDaily, лютий, 2017 р.)
  • «На сьогодні серед наших клієнтів не так багато закордонних представників. Але з ними однозначно краще співпрацювати. Іноземним партнерам ми можемо продавати продукт у рази дорожче, тому що вони розуміють його цінність. Українські клієнти в будь-якому разі починають торгуватися, збивати ціну». (LDaily, лютий, 2017 р.)

Посилання на інтерв'ю та публікації

Відеоматеріали

Практичні аспекти управління земельним банком

Команда SmartFarming

Бізнес Арена. Як автоматизувати ферму

 

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 22 серпня 2023