SmartFarming

Інтеграція технологій, автоматизація процесів, навчання персоналу
1463
Вакансії компанії

SmartFarming — комплексний інтегратор технологій у рослинництві, який надає повний спектр послуг з управління земельним банком та підвищення ефективності операцій у сільському господарстві. Компанія займається оцифровкою агробізнесу, робить його більш рентабельним та конкурентоспроможним.

Директор — Артем Бєлєнков.

Профіль Facebook

Профіль LinkedIn

Профіль бізнесу SmartFarming

Напрями діяльності — точне землеробство та застосування безпілотних технологій у рослинництві, а однією з основних компетенцій є обробка та аналіз картографічної інформації.

Управління земельним банком:

  • Земельний консалтинг — консолідація земель, оцінка земельного банку при купівлі, підготовка компанії до продажу.
  • Автоматизація управління — комплексний супровід земельної служби, система для автоматизації обліку та управління земельним банком ProZemli.
  • Аудит земельного банку — обмір полів, інвентаризація договорів оренди, інтеграція з аналітичним порталом Vkursi Zemli.

Управління агровиробництвом:

  • Агроконсалтинг — експрес-аудит агропідприємств, підвищення ефективності посіву, агрономічний та інженерний супровід 24/7, управління дослідами;
  • Аналітика для виробництва — аналіз ґрунту, моніторинг посівів, аналіз виробничих операцій, розробка карт-завдань;
  • Переобладнання техніки — впровадження та відпрацювання паралельного водіння, переобладнання сівалок та обприскувачів, картування врожайності.

Партнери SmartFarming: Precision Planting, Hexagon Agriculture, Climate FieldView. Frendt, Augmenta, A3Tech, GeoPard Agriculture, EOS, Creatio, Meteotrek, Global GIS, AgGeek, Vkursi Zemli, SAS.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Артем Бєлєнков
Бєлєнков Артем Віталійович
Засновник, директор компанії

Команда

Гнидюк Ярослав
Инженер систем точного земледелия

Контакти