Назар Бобицький

Керівник брюссельського офісу «Українська асоціація бізнесу та торгівлі (UBTA)»
345

Кар'єра

  • Назар Бобицький є досвідченим спеціалістом із регуляторних економічних питань та зв'язків з органами влади на українському та європейському рівнях. Професійний український дипломат із більш ніж двадцятирічним досвідом роботи. Обіймав низку посад у зарубіжних дипломатичних установах України та центральному апараті Міністерства закордонних справ. Під час своєї дипломатичної кар'єри займався двосторонніми відносинами та співпрацею з міжнародними правовими організаціями у Посольстві України в Нідерландах, політичними відносинами Україна-ЄС та згодом торговельно-економічним співробітництвом — у Представництві України при ЄС у Брюсселі.
  • Був керівником секретаріату заступника Міністра закордонних справ та очолював відділ торгівлі та секторального співробітництва Департаменту ЄС МЗС.
  • Перед тим, як приєднатися до UBTA, обіймав посаду заступника Глави Місії — керівника торговельно-економічної секції Представництва України при ЄС у Брюсселі.
  • Брав участь в українській переговорній команді на переговорах щодо укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, роботи над формуванням архітектури та інструментів імплементації Угоди про асоціацію шляхом апроксимації європейського економічного законодавства, супроводу діалогу з інститутами ЄС з актуальних питань двосторонньої торгівлі, просування ринку ЄС через партнерство з європейськими галузевими діловими асоціаціями, консультування провідних українських експортерів на ринку ЄС.
  • Керівник брюссельського офісу UBTA.Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 4 лютого 2022