Антон Галела

Генеральный директор «AGRICON»
241
Вік: 37 років

Освіта

  • 2008 р. — Тернопільський національний економічний університет (банківська справа).
  • 2014 р. — Тернопільський національний економічний університет (управління проєктами).
  • 2012 р. — Києво-Могилянська бізнес школа (ефективне управління проєктами).

Кар'єра

  • 2007 р. — економіст відділу моніторингу та звітності управління кредитних ризиків АКБ «Укрсоцбанк».
  • 2008 р. — економіст з фінансової роботи СФРВГ «Мрія».
  • 2011 р. — менеджер проєктів в управлінні розвитку проєктів компанії «Мрія Центр».
  • З 2015 р. — генеральний директор компанії AGRICON.

Стиль життя

Хобі: великий теніс, футбол, лижі, туризм.

Як прийшов в аграрний бізнес:

« Коли працював у банку (на той момент банківський сектор був на піку розвитку, попасти туди було вкрай важко), мені запропонували роботу в агрохолдингу з заробітною платою х2. Довго не роздумував, адже батьки були за кордоном, сім'я мала кредит на будівництво будинку, тому потрібно було думати насамперед за фінансовий стан. Але ні секунди не жалію про прийняте рішення, адже агро мені імпонує із ранього дитинства, яке проводив в сільській місцевості в родині, яка займалася обробітком землі та збором урожаю».

Як заробив перші гроші:

«Давно не згадував цей період, але пам'ятаю його дуже добре, адже ще і пам'ятка зосталася (шрам на руці). Перші кошти заробляв, розгружаючи меблі, коли навчався в 11 класі, потім — у студентські роки. На зароблені кошти за одну розгрузку міг спокійно собі дозволити цілий тидень обідати в університеті».

Принципи:

«Займатися справою, яку любиш, адже робота в задоволення приносить максимальний результат. Радіти кожному дню, адже життя прекрасне. Любити, цінувати батьків, сім'ю, адже звідти ми черпаємо енергію (ну в мене це точно так). Не залежно від того де ти і хто ти  — завжди залишатися людиною і тримати слово. Ну і ділитися знаннями із ближніми».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 7 лютого 2022