AGRICON

Будівництво сільськогосподарських комплексів
1300

AGRICON  інжинірингово-виробничо-будівельна група, що спеціалізується на промисловому будівництві, проєктуванні та обладнанні для агроінфраструктури, переробної галузі та логістики.

Бенефіціар — Бочан Ігор Ігорович.

Генеральний директор — Галела Антон Юрійович.

Профіль бізнесу AGRICON 

AGRICON надає комплексні рішення для агроінфраструктури та харчової промисловості: будівництво зерноочисних та зерносушильних комплексів, тваринницьких комплексів, насіннєвих,олієекстракційних та комбікормових заводів, млинів та ін. промислових об’єктів не тільки в Україні, а й за кордоном.

Досвід роботи компанії у реалізації проєктів для зернопереробної, цементної, деревообробної та харчової промисловостей дозволяє їй втілювати в життя найсучасніші технології та використовувати високоефективне обладнання не тільки в Україні, а й поза її межами: у Молдові, Білорусі, Литві, Польщі — і це далеко не весь перелік країн, де Agricon реалізував не один проєкт.

Послуги компанії:

 • фінансове-економічне обґрунтування;
 • інжиніринг;
 • підбір технології;
 • проєктування;
 • поставка і монтаж обладнання;
 • будівництво;
 • вентиляційне та аспіраційне обладнання;
 • сервісне обслуговування.

AGRICON надає повний спектр послуг у сфері промислового будівництва:

 • комплексна організація процесу промислового будівництва;
 • проєктування об’єктів;
 • поставка обладнання (сушки газові та на альтернативних видах палива, силоси, транспортери, норії, самопливи, засувки, вироби з поліуретану для футеровки самопливі та ін.);
 • виготовлення та монтаж промислової аспірації;
 • влаштування фундаментів (нульовий цикл);
 • монтаж механічного та електричного обладнання;
 • виготовлення металоконструкцій;
 • автоматизація виробничого процесу тощо.

Виробництво аспіраційного та вентиляційного обладнання

Aerotek  обладнання, що зарекомендувало себе в портах, цементних заводах, харчовій та гірничій промисловості. Вентилятори української та європейської серії, циклони, фільтри, компресори, електродвигуни, тепловентилятори, комплектуючі.

Структура компанії:

1) Інжинірингово-будівельний підрозділ:

240 співробітників у штаті; будівельна техніка — більше 30-ти одиниць підйомної, грузової техніки та екскаваторів; власна проєктна група.

Більше 100 реалізованих проєктів в Україні, Молдові, Білорусії, Литві, Польщі і Казахстані. Елеваторні комплекси, насіннєві заводи, тваринницькі ферми і багато інших промислових об'єктів.

2) Виготовлення обладнання та металоконструкцій:

Запатентована та розроблено власна лінійка аспіраційних фільтрів та промислових вентиляторів.

15000 м2 високооснащених виробничих потужностей (лінія по обробці та заготівлі металу, лазери, плазми, листогини, координатно-висічні станки та ін. технологічне обладнання).

3) Завод ЗБК (залізобетонних конструкцій):

Комплексне виконання замовлень: проєктування, виробництво, доставка та монтаж залізобетонних каркасів будівель та споруд.

Потужність заводу 60 куб/год. Вся продукція заводу сертифікована в Україні. Сучасне обладнання та передові технології, що використовуються на підприємстві, дозволяють виробляти унікальні пролітні залізобетонні вироби високої якості та надійності, які широко використовуються в будівництві великих логістичних центрів та складських приміщень.

Клієнти та партнери

Серед найбільших замовників компанії є: «М.В.Карго», «Кернел», «АСТАРТА-КИЇВ», «НІБУЛОН», Altera Azteca Milling Ukraine, «Агропродсервіс», Vitagro, «Бруклін-Київ», «Городоцький елеватор» «Суффле Агро Україна», «Захід Агропром», AGROCITY, DANOSHA, Ukrlandfarming, «Мрія Агрохолдинг», Olimpex, Oilseeds International, «Сяйво», «Зоря Поділля», «УКРАГРОХОЛДИНГ», «Оліяр», «ІВАНОФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ», «Україна», Roshen, «Трансбалктермінал», «Трансгрейнтермінал», «Контінентал Фармерз Груп», Теофіпільський цукровий завод, «Світоч», «Радехівський цукор», «Фарвуд», «Агрохолдинг «Крупець», «Довіра», «Дзвін», «Горинь», «Аркадія», «Микулинецький Бровар», «Опілля», «Тера».Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Галела Антон
Галела Антон Юрійович
Генеральный директор