Оксана Гирба

Екскерівник відділу супроводу угод Spike Brokers
112

Освіта

  • 2007-2012 рр. — ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України», магістр із міжнародної економіки. Іменний стипендіат Національного банку України.
  • 2020 та 2010 рр. — Міжнародна літня школа у Вищій школі Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина).
  • 2022 р. — курс «Менеджмент: основні вміння управлінця» у Києво-Могилянській бізнес-школі.
  • 2020-2023 рр. — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого / Полтавський юридичний інститут. Балакавр з права.

Додатково постійне підвищення кваліфікації через тренінги та семінари від провідних сюрвеєрських та юридичних компаній (зокрема, у SGS, InterLegal, AGA Partners) із 2017 року і дотепер.

Карʼєра

  • 2013-2017 рр. — спеціаліст відділу логістики транспортного-логістичного управління Корпорації «ІСД».
  • 2017-2020 рр. — головний менеджер з логістики та супроводу угод «Нью Ворлд Грейн Юкрейн» (Soufflet Group).
  • З 2022 р. — була керівником відділу супроводу угод групи брокерської компанії Spike Brokers.
  • Спікер курсу Irontrade освітньої платформи «Культиварій»

Хобі: подорожі, лижі, кондитерська справа.

Як прийшли в аграрний бізнес: «Зміна галузі із металургії до аграрного сектору було логічним продовженням кар’єрного росту в логістиці та супроводу угод. Аграрний ринок постійно розвивається. Це був виклик для себе, адже аграрний бізнес багато у чому відрізняється від металургії. Проте я не з тих, хто шукає легких шляхів».

Як заробили свої перші гроші: «Якщо не враховувати всі зароблені кошти на колядках та щедрівках, де метою було не отримання коштів, а все ж цікавість, веселощі та підтримка традицій; стипендію (у тому числі іменну стипендію НБУ), то це заробітна плата в Корпорації «ІСД».

Життєва позиція: «Життєвим кредо є «Per aspera ad astra» (тобто, через терни до зірок). Це стосується бізнесу та особистої життєвої позиції. Ніколи не буде ідеальних умов. Над їх забезпеченням потрібно багато та ефективно працювати, постійно вдосконалюватись. А висока конкуренція буде додатково спонукати ставати кращою версією себе. При цьому варто пам’ятати, що надійна команда не менш важлива, ніж персональний рівень професіоналізму. Народна мудрість наголошує: «Один у полі не воїн». Думаю, зараз у цьому пересвідчився кожен (навіть найбільший скептик). Життя останніми роками навчило нас, що потрібно дуже швидко адаптуватись до всіх змін та бути готовими до різних викликів. Проте зараз критично важливим є забезпечення надійного тилу. Тому продовжуємо працювати, незважаючи на всі «але». 

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 8 січня 2024